Małgorzata Rozenek publikuje nagie zdjęcia Henia
fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazuje NAGIEGO Henia! Fani oburzeni. Słusznie?

Rajski urlop rodziny Majdanów trwa – celebrycka para regularnie relacjonuje swoją podróż na Instagramie. Tym razem Małgorzata pokazała lekcje pływania małego Henia, który był zupełnie nagi.
Aleksandra Zaborowska
Małgorzata Rozenek publikuje nagie zdjęcia Henia
fot. Instagram/m_rozenek
Małgorzata Rozenek relacjonuje każdy dzień swoich upragnionych wakacji w Meksyku. Zaledwie wczoraj mogliśmy zobaczyć, jak mały Henio radzi sobie ze swoimi pierwszymi lekcjami pływania pod czujnym okiem taty. Maluch był jednak w basenie zupełnie nagi, co wywołało falę krytyki ze strony internautów.

Czy małe dzieci powinno się pokazywać nago?

„Lepiej pokazać swoje poślady, jak te biedne dziecko nago w story. Jak tak można… Dziwne, że pani jeszcze tego nie usunęła… Myślałam, że jest pani poważną kobietą. Takich nagich wideo czy fotek to się nawet koleżance nie powinno wysyłać. Nie myśli Pani o prawach swojego dziecka? Ja bym w życiu mojemu takiego czegoś nie zrobiła. Szok” – napisała jedna z internautek w odpowiedzi na zdjęcia małego Henia.
Małgosia Rozenek pokazuje Henryczka w basenie
Majdanowie pokazują nagiego Henryczka w basenie
Zdjęcia zostały już usunięte, ale w wielu fanach pozostawiło to niesmak i pytanie: czy publikowanie nagich fotografii maluszków to naruszenie ich prywatności i praw człowieka?
 
Źródło: Instagram, Kozaczek

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy