rozenek wraca do pracy
fot. Instagram Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek JUŻ wraca do pracy! Co z Heniem?

Niespełna dwa tygodnie temu na świat przyszedł długo wyczekiwany syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, Henio. Tymczasem popularna prezenterka planuje powrót do pracy już pod koniec czerwca. Kto będzie opiekował się chłopcem?
Katarzyna Gałązkiewicz
rozenek wraca do pracy
fot. Instagram Małgorzaty Rozenek
Narodziny Henia Majdana były wielkim wydarzeniem w polskim show-biznesie. Nie da się ukryć, że zainteresowanie mediów było podsycane zarówno przez Małgosię, jak i Radosława, którzy nie szczędzili zdjęć oraz relacji z przebiegu ciąży na swoich kontach społecznościowych. Wzruszających zdjęć małego Henia i zaskakująco wypoczętej Małgorzaty i Radosława wciąż zresztą przybywa. 

Kto pomaga Majdanom w opiece nad dziećmi?

Radosław Majdan w wywiadzie udzielonym dwutygodnikowi „Party” poinformował, że świeżo upieczeni rodzice mają w planach wypoczynek, a w opiece nad dziećmi mogą liczyć na pomoc ze strony niani, która jest traktowana jak członek rodziny:
„Niestety obie babcie są daleko – moja mama w Szczecinie, a mama Małgosi 100 km od Warszawy. Ale będzie nam pomagać nasza kochana niania, która jest z nami od lat i którą wszyscy traktujemy jak członka rodziny. Na pewno wyjedziemy też na jakiś czas do rodziców Małgosi, mają dom na wsi, z wielkim ogrodem. Chcę, żeby Małgosia doszła do siebie po porodzie i się w spokoju zregenerowała” – wyjawił Majdan.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Małgorzata Rozenek wraca do pracy

Pomoc może okazać się nieoceniona z tego względu, że Małgosia już wkrótce wraca do pracy. Jak udało się ustalić magazynowi „Party”, już za kilka dni ruszają zdjęcia do piątej edycji programu „Projekt Lady”. Jak się okazuje, Rozenek jest na planie oczekiwana:

„Z wielkim entuzjazmem czekamy na wejście na plan. Nie wyobrażam sobie „Projektu Lady” bez Małgosi” – przyznała w rozmowie z „Party” Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka z tego programu.

Pojawienie się Małgosi potwierdziła także Hanna Krawczyńska z firmy Golden Media, która jest producentem programu:
„Małgosia na pewno będzie uczestniczyć w nagraniach do „Projektu Lady”, jej obecność na planie jest niezbędna. Obecnie ustalamy grafik zdjęć z Małgosią. Nagrania ruszają pod koniec czerwca i potrwają półtora miesiąca” – powiedziała Krawczyńska.
 
Nie wiadomo jeszcze, czy na planie obecny będzie Henio, ale są na to duże szanse. W czasie gdy świeżo upieczona mama będzie pracować, chłopiec będzie na pewno dobrych rękach.

Źródło: party.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy