Rolniczka Małgosia wróciła do formy
fot. Instagram/rolniknaszpilkach

Małgosia z „Rolnika” błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży. Fani w szoku!

Małgorzata Borysewicz, uczestniczka programu „Rolnik szuka żony”, niedawno urodziła swoje drugie dziecko. Ku zdziwieniu fanów, już wkrótce po porodzie pochwaliła się idealną sylwetką w obcisłym stroju!
Aleksandra Zaborowska
Rolniczka Małgosia wróciła do formy
fot. Instagram/rolniknaszpilkach
Bijący rekordy oglądalności program „Rolnik szuka żony” często dotrzymuje słowa i faktycznie łączy pary, które zakładają razem rodziny. Jednymi z tych szczęśliwców są Gosia i Paweł Borysewiczowie, którzy we wrześniu tego roku powitali na świecie swoje drugie dziecko – córkę Blankę.

„Rolniczka Małgosia” wróciła do formy sprzed porodu!

Celebrytkę śledzi na Instagramie ponad 160 tys. osób. To właśnie tam podzieliła się więc zdjęciem w obcisłym stroju sportowym, pod którym podzieliła się swoimi zmaganiami z wagą po ciąży.

„W sobotę zaczęliśmy wspólnie z Pawłem treningi, choć na pewno razem nie będziemy zawsze mogli ćwiczyć ze względów logistycznych, chcemy zrobić coś dla siebie. Każdego dnia gonimy, pędem przemierzamy nasze cele, pracujemy owszem fizycznie, ale to nie to samo. Podczas ćwiczeń odkrywam partie ciała, które nie były aktywne" - poinformowała Małgosia.

W komentarzach od razu odezwały się zachwycone fanki.

Fanki zachwycają się figurą rolniczki Małgosi
„Już dobrze wyglądasz, to za jakiś czas będziesz ekstra laska”, „Wyglądasz świetnie, nigdy w życiu nie powiedziałabym, że dopiero co urodziłaś, wow!” – zachwycały się internautki.
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dlaczego warto iść na masaż ciała po urodzeniu dziecka? (film)
Czas połogu to idealny moment, aby zacząć swoją pracę z ciałem – uważa Arkadiusz Miziołek, masażysta z salonu Terra Spa.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy