Natalia Siwiec stylizacja
fot. East News

Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie córki. Ten błąd drogo ją kosztował

Celebrytka przez przypadek pokazała na Instagramie twarz córki. Użytkownicy sądzą, że zrobiła to celowo.
Natalia Siwiec stylizacja
fot. East News
Natalia Siwiec przypadkiem pokazała twarz córki na Instagramie. Dotychczas udawało jej się chronić prywatność dziecka, ale nie tym razem. Z powodu tego błędu użytkownicy mogli zobaczyć, jak wygląda Mia.

Modelka bardzo często pada ofiarą krytyki ze strony internautów. Jakiś czas temu skrytykowano ją za to, że w niewłaściwy sposób wozi córkę w wózku. Wówczas pod zdjęciem Natalii Siwiec rozpętała się prawdziwa wojna!

Celebrytka została także skrytykowana przez inne mamy za to, że źle trzyma córkę. 
 

Takiego małego dzieciątka się nie pionizuje! Poczytaj o tym, jakie są potem tego skutki. Najlepiej nosić dziecko w pozycji leżącej na brzuszku lub plecach, póki samo nie umie siedzieć. Polecam wizytę u fizjoterapeuty w celu kontroli, każdy powie ci, czym to grozi. Dziecko ma za słaby kręgosłup, by je pionizować. - pisała jedna z internautek.

Natalia Siwiec jako mama nie ma lekko. Wiele plotek krążyło także wokół narodzin jej córki. Niektóre osoby podejrzewały nawet, że modelka nigdy nie była w ciąży, a Mia przyszła na świat dzięki wynajętej surogatce. Celebrytka stara się chronić prywatność córki, tak jak robi to Anna Lewandowska czy Paulina Krupińska. Dotychczas modelka nie pokazała zdjęcia dziewczynki w całości. Mogliśmy zobaczyć jedynie jej rączki, główkę i nóżki. Siwiec jednak ostatnio popełniła błąd i na InstaStories przez przypadek pokazała buzię Mii. Ten błąd wiele ją kosztował.Zdjęcie krąży po sieci, a wizerunek córki Natalii Siwiec nie jest już prywatny. Ponadto internauci nie zostawili na modelce suchej nitki. Większość uważa, że to nie przypadek i celebrytka specjalnie opublikowała zdjęcie córki, by wywołać medialny szum. Natalia Siwiec podkreśla, że "nie zamierza robić PR-u na córce".

Naszym zdaniem zdjęcie Mii jest urocze i nie wiemy skąd całe to zamieszanie wokół celebrytki. A wy, co o tym sądzicie?

Źródło: plotek.pl

Zobacz także:
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 4 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy