Natalia Siwiec
fot. Instagram.com

Natalia Siwiec pokazała zdjęcia z sesji córką. Przy okazji wyznała coś, co wzruszyło wszystkich

Natalia Siwiec pokazała zdjęcia z mężem i córką. Fotografie są naprawdę urocze! Przy okazji powiedziała coś, czego nikt się nie podziewał.
Natalia Siwiec
fot. Instagram.com
Natalia Siwiec została mamą blisko pięć miesięcy temu, a już zdążyła sprawić sobie mnóstwo pamiątkowych zdjęć z córką. Od czasu, gdy Mia przyszła na świat, modelka i jej partner Mariusz Raduszewski spędzają każdą chwilę ze swoim maleństwem. Mała Mia często towarzyszy swojej mamie w pracy. Niedawno Natalia Siwiec zdecydowała się na wspólną sesją rodzinną wraz z córką i partnerem. Pokazała również wiele innych uroczych fotografii, między innymi ze świąt. Zobaczcie sami!


Natalia Siwiec podczas wspólnej sesji zdjęciowej z Mariuszem Raduszewskim i Mią (źródło: Instagram.com)


"Nie zatrudnię niani"

Natalia Siwiec nie ukrywa, że macierzyństwo bardzo ją odmieniło. Celebrytka zdradziła też, że nie zamierza wynajmować niani, bo nie wyobraża sobie powierzenia córeczki komuś innemu niż najbliżsi. "Nie mogłabym wtedy skupić się na pracy. Bałabym się, jest przecież taka malutka. Czasami przychodzi moja mama, ale na krótko, bo pracuje."
 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!


"To był najlepszy rok"

"Pierwsze święta Bibisia. Wszystko takie nowe i takie piękne" - napisała modelka tuż obok zdjęcia. Dodatkowo oznaczyła post hashtagiem "Najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo". Internauci byli oczarowani zarówno zdjęciem, jak i wyznaniem młodej mamy. Od razu widać, że Natalia Siwiec jest zakochana w Mii i nie wyobraża sobie życia bez niej.
 

"To był najlepszy rok. Zrobiliśmy sobie ludka i nie zawahaliśmy się oddać mu całych siebie. Uwielbiam te zdjęcia." - napisała Natalia Siwiec, pokazując na Instagramie kolaż rodzinnych zdjęć, z różnych okazji. Naszym zdaniem te zdjęcia są naprawdę urocze. Zarówno te, które przedstawiają dziecięce rączki i nóżki, jak i te, na których widać całą rodzinę. Każda para powinna sprawić sobie taką pamiątkę!

Myślicie, że Natalia Siwiec zdecyduje się w końcu pokazać córeczkę?

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy