GRY
 
 

Nicole Kidman urodziła córeczkę

W poniedziałek, 7 lipca przyszło na świat pierwsze dziecko Nicole i jej męża Keitha Urbana. Para nazwała córeczkę Sunday Rose.

nicole kidman, słynne mamy
"Keith przez cały czas towarzyszył Nicole. Mama i dziecko czują się bardzo dobrze", powiedział jeden z informatorów. Tuż po porodzie Urban napisał na swojej stronie internetowej: "Dziś rano przyszła na świat nasza przepiękna córeczka, Sunday Rose Kidman Urban. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy mieli nas w pamięci i modlili się za nas. Jesteśmy wdzięczni i dzielimy się z wami naszą radością".

To pierwsze dziecko 41 letniej Nicole. Aktorka jest matką 13 letniego Connora i 15 letniej Isabelli, które adoptowała z byłym mężem Tomem Cruisem. Ciąża w tym wieku była dla Nicole prawdziwym błogosławieństwem, tym bardziej, że aktorka już raz poroniła w czasie związku z Cruisem. "Nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek będę mogła tego doświadczyć. Ale natura jest nieprzewidywalna. Świadomość, że nosisz w sobie życie jest czymś wyjątkowym", mówiła Kidman tuż przed porodem w lipcowym numerze Vogue'a.

Zastanawia nas tylko imię córeczki: Sunday Rose. Czy Kidman nazywając dziecko dniem tygodnia zapoczątkuje nowy trend w Hollywood?


Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj