Olga Frycz jest w ciąży: pokazała ciążowy brzuszek
fot. screen Instagram/tojafrycz

Olga Frycz jest w ciąży! Nie boi się samodzielnego macierzyństwa: „To mój świadomy wybór”

Olga Frycz właśnie podzieliła się wspaniałą wiadomością: wkrótce mała Helenka będzie miała rodzeństwo! Wiadomość o ciąży aktorki może być dla niektórych sporym zaskoczeniem. By ukrócić ewentualne plotki, dumna mama napisała wprost: tak, dzieci będzie wychowywać samodzielnie i to jej świadoma decyzja!
Hanna Szczesiak
Olga Frycz jest w ciąży: pokazała ciążowy brzuszek
fot. screen Instagram/tojafrycz
Olga Frycz jest mamą niespełna 3-letniej Helenki. Wkrótce Helena zostanie starszą siostrą – jej mama właśnie poinformowała, że jest w ciąży. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z córeczką. Ciążowego brzuszka, podkreślonego obcisłą sukienką, nie da się ukryć.

Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka

Młoda mama nie tylko poinformowała o ciąży, ale również od razu zdradziła płeć i imię dziecka. Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej druga córeczka – Zosia. „Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu” – napisała we wzruszającym wpisie.

Rok po narodzinach Helenki aktorka rozstała się z ojcem dziewczynki. Poinformowała wówczas, że pomimo wielu prób ratowania związku – nie udało się. Decyzja o rozstaniu była wspólna, a byli partnerzy do dziś są w dobrych relacjach, o czym nierzadko informują w sieci.

Olga Frycz będzie samodzielną mamą

Na początku tego roku portale plotkarskie oraz ciekawscy fani aktorki zaczęli doszukiwać się u jej boku nowego mężczyzny. Olga Frycz dba jednak o prywatność swojej rodziny – nie pokazuje twarzy córki, nie opowiada o swoich intymnych relacjach. W najnowszym wpisie napisała jednak jasno, że nawet jeśli była w związku – już w nim nie jest, a Zosię będzie wychowywać samodzielnie. Zrobi jednak wszystko, by jej dzieci były po prostu szczęśliwe.

„O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór” – napisała aktorka. „Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję” – dodała.
 

Oldze Frycz gratulujemy nie tylko ciąży, ale też odwagi – z pewnością znakomicie sobie poradzi, nawet jeśli będą zdarzały się potknięcia czy gorsze dni. W końcu dla każdej mamy najważniejsze jest dobro jej dziecka i nigdy nie zrobiłaby nic, co mogłoby je skrzywdzić. A wsparcie bliskich to największy skarb!
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska nie chce być tylko kucharką i odźwiernym dla swojej córki
Jaką mamą jest Martyna Wojciechowska? Czy macierzyństwo ją zmieniło? Czy podróże nie przeszkadzają w wychowaniu dziecka? Zobacz, jakie wartości przekazuje córce znana z działalności społecznej również na rzecz kobiet dziennikarka i podróżniczka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy