córeczka Olgi Frycz bawi się tablicą manipulacyjną
fot. ons.pl

Córka Frycz dostała na roczek genialną zabawkę (która może być też najtańsza!)

Ta zabawka uważana jest za najlepszą i najtańszą, jaką można dać dziecku. Mała Helenka nie może od niej oderwać rączek!
Agnieszka Majchrzak
córeczka Olgi Frycz bawi się tablicą manipulacyjną
fot. ons.pl
W domu aktorki niespełna tydzień temu było wielkie święto - mała Helenka skończyła roczek! Z tej okazji przybyło wielu gości, ciocie, wujkowie, w tym także inne znane mamy, np. Maja Bohosiewicz. Aktorka własnoręcznie, z niewielką pomocą bratowej, upiekła nawet tort. Całe to radosne wydarzenie możemy obejrzeć na zdjęciach zamieszczonych na Instagramie Frycz. Wśród prezentów, które dostała Helenka, szczególnie jeden przykuł naszą uwagę - dziewczynka dostała lamę!

Drewniana lama z mnóstwem pokręteł

Lama jest drewniana i jest wielkości Helenki. Jest to tablica manipulacyjna, a do jej powierzchni przymocowane są różnego rodzaju pokrętła, przełączniki, zębatka, zamek do drzwi, sznurowadło i inne skarby. Małe dzieci uwielbiają bawić się takimi rzeczami. Pewnie niejedna z was zorientowała się, ile frajdy ma maluch z dania mu do rączek zwykłych kluczy lub z majstrowania przy zamku do drzwi wejściowych.
 


Dzięki takiej zabawie dziecko może poznawać świat na własną rękę. Tablica zachęca do ćwiczenia sprawności małych paluszków. Pozwala na odkrywanie zależności między działaniem rączek i skutkiem, jaki z tego wynika np. przełączenie pstryczka spowoduje zapalenie żarówki, przesunięcie zasuwki pozwala otworzyć małe drzwiczki itd.

- Więcej niż jedno zwierze ? #lama😜 💕 Dziękujemy za przepiękny prezent💕 Jest trąbka, zamek błyskawiczny i frędzelki do siarpania 🙌🏻 ,labirynt dla kotka, gwizdek, pstryczek i światełka i dużo wszystkiego 🙈 Super to jest 💕- podziękowała na Instagramie Frycz.
 
Redakcja poleca: Jak wybrać prezent na roczek - typy redakcji ze sklepu Mamissima - film
Zobacz propozycje ciekawych i pięknych prezentów na pierwsze urodziny dziecka, które dostarczą maluchowi wspaniałej zabawy na wiele dni. Sprawdź nasze typy prezentów na roczek.

Dzieci uwielbiają zabawki ze świata dorosłych

Maluchy to bardzo ciekawskie istoty i często interesują się wszelkiego rodzaju suwakami i pstryczkami, lubią zaglądać pod zlew i dotykać rury, dlatego warto sprawić dziecku zabawkę, która będzie to wszystko miała już w sobie.

Tablice ćwiczą u dziecka:
  • zdolności manualne,
  • koordynację ręka-oko,
  • pobudzają kreatywność i wyobraźnię,
  • uczą cierpliwości i dążenia do celu.

Mamy zachwycone Frycz

Prezent Helenki wzbudził duże zainteresowanie fanek aktorki. - Myślę, że to by była idealna zabawka dla mojej córeczki - napisała jedna z mam. - My właśnie z mężem tworzymy samodzielnie podobną tablicę manipulacyjną dla naszej córeczki - pochwaliła się inna.

Na zdjęciu widzimy jak córeczka aktorki na pewnych i stabilnych nóżkach stoi przy swojej lamie. Fanki Frycz zachwyciły się także tapetą, jaka zdobi ściany pokoju Helenki. Jest w wiktoriańskim stylu, pastelowych kolorach z motywem zajączka i borsuka. - Ale cudna! tapeta - napisała jedna z kobiet.

Jeżeli spodobała się wam tapeta z pokoju córeczki aktorki, to znalazłyśmy dla was podobne, w atrakcyjnych cenach:


Podoba się wam prezent dla córeczki Olgi Frycz? Czy wasze maluchy też bawią się tablicami manipulacyjnymi? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Instagram

Zobacz też:
   
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy