239_BSC-4365-239.jpg
fot. © Disney

"Opowieści na dobranoc"

A co, jeśli bajka na dobranoc stanie się rzeczywistością?
239_BSC-4365-239.jpg
fot. © Disney
Opowieści na dobranoc ze studia Walta Disneya to ciepła, magiczna przygoda dla całej rodziny z jak zwykle zabawnym Adamem Sandlerem w roli głównej teraz dostępna na dysku Blu-ray™ o nieskazitelnej jakości dźwięku i obrazu.

Opiekując się dziećmi siostry (Courteney Cox), Skeeter Bronson (Sandler) puszcza wodze fantazji opowiadając im niezwykłe bajki na dobranoc. W opowieściach tych wujek zawsze obsadza siebie jako bohatera. Zauroczone maluchy dodają własne pomysły do snutych o heroizmie i rycerstwie baśni. Następnie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nocne legendy ożywają i stają się rzeczywistością Skeetera, zmuszając go do poszukiwania szczęśliwego zakończenia w prawdziwej, wielkiej przygodzie.

Barwne postaci, humor i fantazja wypełniają tę rozgrzewającą serca komedię, która oczaruje całą Twoją rodzinę nie jeden raz na dysku Blu-ray™ High Definition.

OPOWIEŚCI NA DOBRANOC (BEDTIME STORIES)
BLU-RAY™ + DVD
FILM Z POLSKIM DUBBINGIEM


WYBÓR SCEN

Sunny Vista Mega Nottingham
Urodziny Bobbi
Niania Skeeter
Sir Złota Rączka
Skeeter dostaje szansę
Deszcz gum do żucia
Na Dzikim Zachodzie
Księżniczka w tarapatach
Piknik na dachu
Legenda Skitakusa
Na plaży
Odyseja kosmiczna
P-poż.
Pomysł na motyw przewodni
Robi się smutno
Wyburzania
Happy End
Motel Martiego
Redakcja poleca: Skąd się bierze kolka? [WIDEO WARSZTATY]
Twój maluch płacze codziennie o tej samej porze i jesteś pewna, że to z powodu bólu brzuszka? Być może to kolka, dolegliwość, która dotyczy niemal połowy niemowlaków. Skąd się bierze? Dlaczego niektóre maluchy mają kolkę, a inne nie? Zobacz, podpowiadamy!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj