Kobieta opublikowała na Facebooku szokujące nagranie i trafiła do aresztu
fot. Fotolia

Opublikowała na Facebooku film i trafiła do więzienia. Słusznie?

Ta 18-letnia mama nie spodziewała się, że opublikowanie filmu na Facebooku będzie miało dla niej takie konsekwencje. Uwaga, to film dla widzów o mocnych nerwach!
Hanna Szczesiak
Kobieta opublikowała na Facebooku szokujące nagranie i trafiła do aresztu
fot. Fotolia
Shayla Rudolph, 18-letnia mama z Ohio w USA, opublikowała na Facebooku film, przez który może zostać pozbawiona praw do opieki nad dzieckiem. Na filmie widzimy 2-letniego synka Shayli przyklejonego do ściany taśmą klejącą. Kobieta tłumaczy, że potrzebowała czasu na posprzątanie mieszkania, a biegający maluch jej w tym przeszkadzał... Jak można zrobić coś takiego własnemu dziecku?!

Zobaczcie nagranie, które Shayla zamieściła na Facebooku:
 

"Nie możesz posprzątać bez dzieci biegających wokół? Przyklej je do ściany" – mówi do kamery Shayla. Po publikowaniu tego filmu 2-latek został odebrany matce przez pracowników socjalnych, a kobieta trafiła do aresztu.

Brak nam słów. Jak matka może potraktować tak własne dziecko? Niepokojące jest nie tylko jej zachowanie względem malca, ale także to, że postanowiła wszystko sfilmować i wrzucić nagranie do Internetu... Mamy nadzieję, że chłopiec znajdzie kochających opiekunów, a jego matka poniesie konsekwencje.

Jakie wrażenie wywarł na was ten film?

Czytaj także: Poród na Facebooku. Czy są jeszcze jakieś granice?

Źródło: CNN.com
Redakcja poleca: Rzecznik Praw Dziecka: "Potrzebujemy Narodowej Strategii przeciw Przemocy wobec Dzieci" [WIDEO]
Przemoc wobec dzieci istnieje i jest ona liczona nie w milionach, ale w miliardach przypadków – mówi Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka. – Trzeba z nią walczyć NAPRAWDĘ, a nie tylko na papierze.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy