GRY
 
 

"Piorun"

Przygotuj się na najbardziej fantastyczną przygodę! Już za chwilę najfajniejszy bohater kina akcji Piorun i chomik Atylla, jego wierny partner, wyruszą w ściśle tajną super misję!

fot. © Disney
Oto najnowszy bohater Disneya - PIORUN

Niech się rozpocznie! Przygotuj się na najbardziej fantastyczną przygodę! Już za chwilę najfajniejszy bohater kina akcji Piorun i ja, chomik Atylla – wierny partner i jego prawa „łapa” wyruszymy w ściśle tajną super misję!

Jako połowa tego dynamicznego duetu zdradzę Wam co jest grane.
Otóż normalnie, jednego dnia oglądam Pioruna w telewizji, a następne co robię, to towarzyszę mojemu ulubionemu bohaterowi w sekretnej podróży. Musimy przedostać się z Nowego Jorku do Hollywood, gdzie mamy walczyć z siłami zła. Wszystko, by uratować uroczą Penny przed wielkim niebezpieczeństwem. Nie martwcie się jednak – uzbrojeni w „super szczek” Pioruna i moją toczącą kulą gromów - jesteśmy gotowi na wszystko.

Nie uwierzysz jakie fantastyczne, zarówno wysokościowe, jak i zagrażające życiu przygody czekają na nas po drodze. Zobacz jak radzimy sobie w akcji! Będzie super! Nawet lepiej niż super! Co prawda, na każdym rogu czyha niebezpieczeństwo, ale z Piorunem przy boku nie boje się niczego! CZUJĘ, ŻE ŻYJĘ!


FILM Z POLSKIM DUBBINGIEM NA DVD LUB BLUE-RAY W SPRZEDAŻY OD 22 KWIETNIA 2009


MUZYKA I NIE TYLKO
• Sesja z Johnem Travoltą i Miley Cyrus – sceny spoza kadru
• Wideoklip „I Thought I Lost You” w wykonaniu Johna Travolty i Miley Cyrus

DISNEY OD KULIS
• Nowe pokolenie reżyserów: Droga filmowców - koncepcji po wersję finalną filmu
• Sceny niewykorzystane z opcjonalnym wprowadzeniem reżyserów
• Graj i mów! Głosy w Piorunie
• Jak powstawał świat Pioruna - Zobacz jak filmowcy nadawali malowniczy wygląd światu Pioruna


Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj