GRY
 
 

Tata wspiera leczenie oka córeczki, tworząc na plastrach kolorowe rysunki

Layla każdego dnia musi nosić na oczku plaster. Aby noszenie go było przyjemnością, jej tata ozdabia je rysunkami – każdego dnia innym!

Layla i jej plaster na oku
fot. Instagram/laylaspatches
2-letnia Layla ma zaćmę i codziennie przez kilka godzin musi nosić na zdrowym oku osłonkę – dzięki temu chore oczko jest wzmacniane i stymulowane do pracy. Aby przekonać Laylę do noszenia plastrów, tata dziewczynki rysuje na nich obrazki. Oczko Layly wygląda inaczej każdego dnia!

Elsa, Batman i logo Apple

Tata dziewczynki, Geof, jest utalentowanym plastycznie inżynierem chemikiem, który odszedł z pracy, by zająć się dziewczynką. Jednokolorowe plastry i osłonki na oczy są nudne i smutne, Layla, podobnie jak większość dzieci, nie chciała ich nosić. Dzięki plastrom z rysunkami taty, każdy dzień Layli wygląda inaczej. Postaci z bajek, księżniczki Disneya, owoce i zabawne obrazki – każdego dnia inny motyw przewodni! Geof publikuje zdjęcia Layli na Instagramie.  Musisz je zobaczyć!


Jeden Stich to za mało, dlatego Layla ma drugiego – na oczku.


Podwieczorek w towarzystwie Pani Imbryk prosto z „Pięknej i Bestii”.


Geof z Laylą podczas oglądania gali wręczenia Oskarów. Na oku Layli – mały Oskar!

Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania taty Layli w jej walkę z zaćmą. To wspaniały przykład dla innych rodziców. Wystarczy odrobina kreatywności, by pokazać dziecku swoje wsparcie i sprawić, że jego świat będzie bardziej kolorowy! ;)

Czytaj także: Wady wzroku u dzieci
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj