Księżna Kate chce urodzić w domu
fot. Instagram/kensingtonroyal

Księżna Kate wraca do tradycji? Trzecie royal baby urodzi się inaczej niż jego rodzeństwo!

Kolejne doniesienia z Pałacu Kensington! Czym tym razem zaskoczy nas księżna Kate?
Hanna Szczesiak
Księżna Kate chce urodzić w domu
fot. Instagram/kensingtonroyal
O tym, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka, pisały media na całym świecie. Nawet brytyjski dziennikarze brytyjskiego dziennika "The Sun" żartowali, że trzecie royal baby zostało poczęte w Polsce. Kilka dni temu pojawiły się nowe informacje dotyczące ciąży księżnej. Okazuje się, że Kate nie chce rodzić w szpitalu!

Domowy poród księżnej Kate

Choć od oficjalnego oświadczenia Pałacu Kensington na temat trzeciej ciąży Kate nie minęły nawet dwa tygodnie, w mediach już pojawiły się informacje o płci i imieniu trzeciego royal baby. Jak donosi "Daily Mail", po dwóch porodach w szpitalu św. Marii w Londynie, księżna Kate postanowiła, że trzecie dziecko urodzi w domu. Z jednej strony to ucieczka od tłumów fotografów, gapiów i wielbicieli rodziny królewskiej. Z drugiej – powrót do tradycji!

Zgodnie z tradycją brytyjskiej rodziny królewskiej, do lat 70. XX wieku dzieci monarchii rodziły się w Pałacu Kensington. Być może powrót do tradycji jest jednym z powodów, dla których księżna Kate chce rodzić w domu.
 

Na potwierdzenie tej informacji musimy czekać jeszcze kilka miesięcy... Szacuje się, że trzecie royal baby pojawi się na świecie wiosną.

Zobacz także: Trzecie royal baby zostało poczęte w Polsce?!

Źródło: Daily Mail
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 9 głosy

Zobacz także

Popularne tematy