Księżna Kate chce urodzić w domu
fot. Instagram/kensingtonroyal

Księżna Kate wraca do tradycji? Trzecie royal baby urodzi się inaczej niż jego rodzeństwo!

Kolejne doniesienia z Pałacu Kensington! Czym tym razem zaskoczy nas księżna Kate?
Hanna Szczesiak
Księżna Kate chce urodzić w domu
fot. Instagram/kensingtonroyal
O tym, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka, pisały media na całym świecie. Nawet brytyjski dziennikarze brytyjskiego dziennika "The Sun" żartowali, że trzecie royal baby zostało poczęte w Polsce. Kilka dni temu pojawiły się nowe informacje dotyczące ciąży księżnej. Okazuje się, że Kate nie chce rodzić w szpitalu!

Domowy poród księżnej Kate

Choć od oficjalnego oświadczenia Pałacu Kensington na temat trzeciej ciąży Kate nie minęły nawet dwa tygodnie, w mediach już pojawiły się informacje o płci i imieniu trzeciego royal baby. Jak donosi "Daily Mail", po dwóch porodach w szpitalu św. Marii w Londynie, księżna Kate postanowiła, że trzecie dziecko urodzi w domu. Z jednej strony to ucieczka od tłumów fotografów, gapiów i wielbicieli rodziny królewskiej. Z drugiej – powrót do tradycji!

Zgodnie z tradycją brytyjskiej rodziny królewskiej, do lat 70. XX wieku dzieci monarchii rodziły się w Pałacu Kensington. Być może powrót do tradycji jest jednym z powodów, dla których księżna Kate chce rodzić w domu.
 

Na potwierdzenie tej informacji musimy czekać jeszcze kilka miesięcy... Szacuje się, że trzecie royal baby pojawi się na świecie wiosną.

Zobacz także: Trzecie royal baby zostało poczęte w Polsce?!

Źródło: Daily Mail
Redakcja poleca: Wyprawka do szpitala – dla mamy i dziecka [WIDEO]
Nie warto zwlekać do ostatniej chwili ze spakowaniem rzeczy do szpitala dla ciebie i dla dziecka. Zrób to na około miesiąc przed planowanym terminem porodu. Zobacz w naszym filmie, co powinno się w znaleźć w torbie do szpitala.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 9 głosy

Zobacz także

Popularne tematy