Świeżaki wracają do Biedronki
fot. Facebook/BiedronkaCodziennie

Ukochana promocja dzieciaków wraca do sklepów!

Tę promocję pokochały dzieci w całej Polsce. Rodzice – niekoniecznie. Ulubione maskotki wracają do dyskontów!
Hanna Szczesiak
Świeżaki wracają do Biedronki
fot. Facebook/BiedronkaCodziennie
W niedzielę, 20 sierpnia, na profilu Biedronki na Facebooku pojawiły się dwa spoty: "Coś świeżego rusza do Biedronki" i "Już czas na nas". Filmiki to prawdopodobnie zapowiedź promocji, która ruszy w najbliższym czasie w sieci dyskontów.

Świeżaki wracają do Biedronki!

Akcja "Gang świeżaków" okazała się ogromnym hitem. W ramach akcji klienci dyskontu posiadający kartę Moja Biedronka, robiąc zakupy za odpowiednią kwotę, otrzymują punkty, które można wymienić na pluszowe maskotki w kształcie warzyw i owoców. Promocja przeprowadzona jesienią ubiegłego roku podbiła serca dzieciaków w całej Polsce.
 

Niestety, rodzice nie podzielali radości maluchów. Już w listopadzie w wielu sklepach zaczęło brakować pluszaków. Doszło do tego, że rodzice pisali skargi do przedstawicieli sieci, a ukochanych maskotek szukali na aukcjach internetowych.

Szczegóły kolejnej odsłony promocji nie są jeszcze znane. Być może zasady akcji ulegną zmianie i nie powtórzy się sytuacja z zeszłego roku.

Braliście udział w akcji Biedronki?

Zobacz także: Bezpieczny pluszak to czysty pluszak. Jak czyścić zabawki?

Źródło: Facebook/Biedronka
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy