Świeżaki wracają do Biedronki
fot. Facebook/BiedronkaCodziennie

Ukochana promocja dzieciaków wraca do sklepów!

Tę promocję pokochały dzieci w całej Polsce. Rodzice – niekoniecznie. Ulubione maskotki wracają do dyskontów!
Hanna Szczesiak
Świeżaki wracają do Biedronki
fot. Facebook/BiedronkaCodziennie
W niedzielę, 20 sierpnia, na profilu Biedronki na Facebooku pojawiły się dwa spoty: "Coś świeżego rusza do Biedronki" i "Już czas na nas". Filmiki to prawdopodobnie zapowiedź promocji, która ruszy w najbliższym czasie w sieci dyskontów.

Świeżaki wracają do Biedronki!

Akcja "Gang świeżaków" okazała się ogromnym hitem. W ramach akcji klienci dyskontu posiadający kartę Moja Biedronka, robiąc zakupy za odpowiednią kwotę, otrzymują punkty, które można wymienić na pluszowe maskotki w kształcie warzyw i owoców. Promocja przeprowadzona jesienią ubiegłego roku podbiła serca dzieciaków w całej Polsce.
 

Niestety, rodzice nie podzielali radości maluchów. Już w listopadzie w wielu sklepach zaczęło brakować pluszaków. Doszło do tego, że rodzice pisali skargi do przedstawicieli sieci, a ukochanych maskotek szukali na aukcjach internetowych.

Szczegóły kolejnej odsłony promocji nie są jeszcze znane. Być może zasady akcji ulegną zmianie i nie powtórzy się sytuacja z zeszłego roku.

Braliście udział w akcji Biedronki?

Zobacz także: Bezpieczny pluszak to czysty pluszak. Jak czyścić zabawki?

Źródło: Facebook/Biedronka
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy