GRY

Przerażające! Ktoś wystawił w serwisie aukcyjnym... miesięczne niemowlę. Głupi żart?

Ogłoszenie zostało usunięte godzinę po publikacji. Policja bada, kto był jego autorem. Mamy nadzieję, że to potworny żart!
Miesięczna dziewczynka zostawiła wystawiona na aukcji
fot. eBay via mirror.co.uk
W serwisie aukcyjnym eBay pojawiło się szokujące ogłoszenie. Ktoś wystawił na aukcji... niemowlę. "Dziecko, 40-dniowe, o imieniu Maria... na sprzedaż" – tak brzmiał tytuł ogłoszenia. Dziewczynka i autor aukcji pochodzą z Daisburg w Niemczech. Cena wywoławcza za dziewczynkę wynosiła 5 tysięcy euro.

Ogłoszenie zniknęło w ciągu godziny od dodania. W tym czasie była już 1 osoba zainteresowana kupnem niemowlęcia. Niestety, ogłoszenie zostało usunięte przez pracowników serwisu eBay, nie przez autora. Przedstawiciel firmy Pierre Du Bois zapewnił, że po usunięciu aukcji niezwłocznie powiadomiono niemiecką policję. Policja ma sprawdzić, kto był autorem ogłoszenia.

Mamy nadzieję, że to głupi, skrajnie nieodpowiedzialny żart. Pomyślcie jednak, że ktoś zdążył zaoferować za dziewczynkę żądaną kwotę. Pary na całym świecie starają się o dziecko, walczą z niepłodnością, korzystają z in vitro i adoptują dzieci. Jak bardzo trzeba być samotnym i zdesperowanym, żeby próbować kupić dziecko w tak absurdalny sposób? Ktoś, kto pragnie dziecka, zrobi wszystko, żeby zostać rodzicem... Przytulcie swoje maluchy i pomyślcie, jakimi jesteście szczęściarami!

Czytaj także:
źródło: mirror.co.uk
Redakcja poleca: Jak wybrać kocyk dla dziecka - film
Podpowiadamy, czym się kierować wybierając pierwszy kocyk dla dziecka. Zobacz najpiękniejsze kocyki dla malucha na każdą porę roku.

Ocena (2 oceny)

5.5
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Szczepimy, bo kochamy!

Zimowy wypoczynek