Zobacz relację z warsztatów z Dorotą Zawadzką – się działo! [AKCJA WIDZĘ, SŁYSZĘ, CZUJĘ, WIEM]

Chcesz lepiej rozumieć swoje dziecko? Rozwijać jego inteligencję emocjonalną i uczyć je radzić sobie ze złością, smutkiem czy innymi trudnymi emocjami? Koniecznie odwiedź nasze warsztaty! Dorota Zawadzka to wspaniały przewodnik po świecie emocji małego dziecka. A jak wyglądają te spotkania? Zobacz relację.

Złość, krzyk, bunt, płacz, śmiech, smutek, radość... Emocje dziecka przeplatają się w niezwykle szybkim tempie, nie dziwne więc, że nam, rodzicom, nie jest łatwo nad nimi panować czy choćby je zrozumieć. I właśnie dla rodziców, którzy chcą lepiej rozumieć ten świat, powstała akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem, w ramach której można uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez doświadczonego psychologa, Dorotę Zawadzką. 

Co się dzieje na warsztatach z Dorotą Zawadzką?

Tegoroczna, już druga edycja warsztatów to spotkania w pięciu miastach Polski. W Warszawie spotkanie ze znaną psycholog odbyło się w bardzo reprezentacyjnym miejscu, w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy. 15 stycznia 2019 roku rodzice maluchów i przedszkolaków mogli posłuchać, jak psycholog Dorota Zawadzka pomaga radzić sobie z emocjami dziecka, ale też... własnymi, naszymi, rodzicielskimi.

O co chodzi w akcji "Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem"

Dorota Zawadzka o akcji organizowanej przez Kinderniespodziankę i Mamotoja.pl:
"Staram się przekazać dużo wiadomości na temat, czym jest inteligencja emocjonalna, jak nad nią pracować i czemu jest potrzebna naszym dzieciom. Mówię, czym jest empatia i asertywność. Robimy trochę ćwiczeń, dużo żartujemy..." - opowiada psycholog. Jej spojrzenie, spojrzenie osoby doświadczonej i znającej się na rozwoju dzieci, pozwala zobaczyć i zrozumieć dużo więcej!

Opinie rodziców o warsztatach z Dorotą Zawadzką

Także rodzice, uczestnicy spotkania, zachwyceni opowiadają, że dzięki spotkaniu z Dorotą Zawadzką zaczynają lepiej rozumieć niektóre zachowania swoich dzieci i widzą, jak trudno jest im radzić sobie z własnymi emocjami.
Niech ich opinie będą najlepszą rekomendacją tych warsztatów - zresztą... zobaczcie naszą relację!

Wróć do strony: https://mamotoja.pl/zmysly-dziecka-rozwoj.html

Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy