Robert Lewandowski
fot. kadr z filmu kampanii "Głos dzieci"

Robert Lewandowski trafia w sedno - wysłuchaj go!

Robert Lewandowski jest dziś na ustach całego świata. Przypominamy co on sam ma do powiedzenia i co mówią ci, którym oddał swój głos.
Beata Turska
Robert Lewandowski, znakomity piłkarz,  dzięki któremu reprezentacja Polski pokonała wczoraj Irlandię 2:1,  jest dziś prawdziwym bohaterem.   "Lewandowski to najpotężniejszy strzelec na planecie",   "On trafia, trafia, trafia..." – zachwycają się nim światowe media.

Komu oddał swój głos Robert Lewandowski?

Robert Lewandowski jest nie tylko wspaniałym piłkarzem, ale i myślącym, wrażliwym człowiekiem, który widzi więcej niż czubek własnego nosa. Jest m.in. Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF.  

W ramach kampanii UNICEF'-u  "Głos dzieci", walczącej o ocalenie dzieci dotkniętych kryzysami humanitarnymi,   użyczył swojego głosu Mustafie,  chłopcu z Syrii. Zrobił to, ponieważ – jak wyjaśnił – tego, co ma do powiedzenia Mustafa, nikt nie chce słuchać.

Nie zawiedź Roberta, wysłuchaj go.
 

Ja już oddałem swój głos #glosdzieci Pomóż nam opowiedzieć ich historię...Ich habe bereits meine Stimme abgegeben...

Posted by Robert Lewandowski on 20 czerwca 2014

Przeczytaj także: Robert Lewandowski pomaga dzieciom
Redakcja poleca: Figura Roberta Lewandowskiego gwiazdą wystawy budowli z Lego na PGE Narodowym [WIDEO]
Potrzeba było 80 tysięcy klocków, aby kapitan naszej reprezentacji w piłce nożnej, Robert Lewandowski, jak żywy, stanął na wystawie budowli z Lego na PGE Narodowym. Obejrzyjcie relację wideo z wydarzenia w Warszawie i zobaczcie, do jakich gigantów sportu dołączył "Lewy".
Oceń artykuł

Ocena 6 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy