Joanna Krupa wrzuciła do sieci relacje z warszawskiego baby shower. Zdjęcia na Instagramie umieściły także Agnieszka Jastrzębska i Joanna Jabłczyńska. To drugie takie przyjęcie celebrytki. Ciężarna prowadząca program "Top Model" zapowiedziała, że w sumie będzie miała aż trzy baby shower!

Reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Joanna Krupa jest w 29. tygodniu ciąży i odlicza dni do porodu pierwszego dziecka. Celebrytka wciąż pozostaje aktywna towarzysko oraz regularnie dodaje posty w mediach społecznościowych. Właśnie przyleciała do Polski na prezentację ramówki TVN i przy okazji postanowiła spotkać się z bliskimi.

Drugie baby shower jest w neutralnych kolorach i nie zdradza płci maluszka. Celebrytka w Dzień Dobry TVN wyznała, że sama jej nie za i chętnie pozna, gdy wróci do USA. Joasia prezentowała się pięknie w białej dopasowanej sukience, która eksponowała spory brzuszek. Wśród gości była m.in. Joanna Jabłczyńska, Rinke Rooyens, Jakob Kosel i Anna Puślecka.

Aż trzy przyjęcia

Dlaczego aż trzy imprezy? Wszystko dlatego, że Joasia ma dużo bliskich osób, które mieszkają w różnych miejscach na świecie i nie niestety nie będą w stanie spotkać się w jednym miejscu. Celebrytka tydzień temu pochwaliła się zdjęciami z pierwszego baby shower, które odbyło się w Los Angeles (USA), gdzie spotkała się w eleganckiej restauracji z przyjaciółkami. Krupa ma w planach jeszcze jedno przyjęcie z najbliższą rodziną. Baby shower odbędzie się w Chicago (USA).

Reklama

Źródło: Instagram

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama