Natalia Siwiec opublikowała filmik na Instagramie, w którym mała Mia bawi się z tatą. Tata lubi dość ekstremalne zabawy, ale dziecko nie wygląda wcale na nieszczęśliwe. Niedawno mogliśmy podziwiać jak tata trenuje Mię do skoków narciarskich. Mała siedzi na komodzie, a tata zachęca ją do skoku i wtedy ją łapie. Czy wyrośnie z niej drugi Kamil Stoch? Mia śmieje się do rozpuku i wygląda, że ma się całkiem dobrze! Tym razem tata Mariusz podnosi Mię, trzymając za nóżki do góry, a córeczka utrzymuje pion. A potem śmieje się, jak zwykle.

Reklama

Cytrynowe LOVE - nowy modny owocowy print

Naszą uwagę przykuła oczywiście najbardziej koszulka małej w cytrynki. To najnowszy trend i modny owocowy nadruk w modzie dziecięcej. Gdzie szukać takich ubranek? Ten t-shirt pochodzi z najnowszej kolekcji H&M i kosztuje tylko 19.90 zł. Możecie też kupić długie bawełniane spodnie w cytrynki za 39.90 zł. Obie cytrynowe nowości są w rozmiarach od 68 do 104. Można też wybrać opaskę w cytrynki - w dwupaku 22.90 zł.

T-shirt H&M w cytrynki, 19.90zł, hm.com
hm.com/screen/instagram.com/nataliasiwiec.official

T-shirt H&M w cytrynki, 19.90zł, hm.com. Rozmiary: 68-104. Mia - screen/instagram.com/nataliasiwiec.official/

Ale niestety nie ma gwarancji, że uda wam się je upolować, bo strasznie szybko znikają z półek.

Arbuzy, cytryny czy miks lub avocado?

Pamiętacie, że zwłaszcza w zeszłym sezonie hitem ciepłych miesięcy były arbuzy i arbuzowe printy? Nosiła je mała trendsetterka - Klara Lewandowska, córeczka piłkarza Roberta Lewandowskiego i trenerki Ani Lewandowskiej. Niemal wszystkie media to podchwyciły, a z półek znikały dresiki w arbuziki i wszelkie ubranka w arbuzowe nadruki oraz z motywem arbuzowym. Mała Mia, córeczka Natalii Siwiec, też zaprezentowała się nie tak dawno w takim arbuzowym ubranku letnim.

Zobacz także
T-shirty Reserved dla małych dziewczynek, reserved.com
reserved.com

Top i t-shirt z kolekcji Reserved, 19.99zł i 24.99zł, reserved.com. Rozmiary: 92-128.

Wygląda jednak na to, że mamy owocową konkurencję dla tego konkretnego trendu! Uspokajamy! Wszystkie owocowe nadruki (i warzywne - kochamy avocado na t-shirtach Reserved!) są cały czas modne. Choć, trzeba przyznać, cytrynki są wyjątkowo urocze. Mała Mia aktualnie przebywa z rodzicami i babcią na Ibizie, więc jak tylko zdecyduje się przywdziać najnowszy strój kąpielowy lub letni zestawik, na pewno się o tym dowiecie.
Oto najnowsze foto z Ibizy - Mia w swoim super wózku ze złotymi skrzydłami i z modnym kocykiem w egzotyczny wzorek La Millou.

Trzymamy rękę na pulsie!

Jak wam się podoba taki "cytrynowy zawrót głowy"? ;) Słodko, czyż nie? :)
Lubicie owocowy trend?

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama