Jeśli kibicujecie Otylii Jędrzejczak i jej małej córeczce, to wiecie, że od narodzin dziecka znana mama-sportowiec wrzuca do sieci zdjęcia maleńkiej... Marcelinkę do tej pory było widać jednak tylko tyłem, z kocykiem na twarzy lub z oddali albo raptem niewielki kawałek twarzy... Ale tym razem jest inaczej!

Reklama

Z okazji Nowego Roku Otylia zrobiła niesamowitą niespodziankę swoim fanom i pokazała twarz córeczki. W pełnej krasie! Na zdjęciu dumna mama i dumny tata, koszykarz Paweł Przybyła, w towarzystwie przeuroczej córeczki Marceliny składają wszystkim życzenia noworoczne.

Te słowa oddają więcej, niż zwykłe zdawkowe życzenia. Tyle w nich emocji i radości z pojawienia się dziecka w życiu, że aż można się wzruszyć. Nam się to od razu udziela! Otylia napisała:

"Rok który dał mi największe szczęście :) każdy kolejny może być tylko lepszy :) i tego Wam życzę, żeby każdy dzień był lepszy od poprzedniego :) Nie obawiajcie się marzyć i konsekwentnie realizujcie wszystkie cele :) Szczęśliwego Nowego 2018 roku :)"

Dlaczego wizerunek dziecka upubliczniono? Może znani rodzice liczą, że paparazzi nie będą teraz za wszelką cenę chcieli uchwycić zdjęcia twarzy dziecka i że dzięki temu rodzina zyska odrobinę spokoju?

Zobacz także

Jak wam się podoba mała Marcelinka? Rośnie jak na drożdżach, prawda?

Mała Marcelina, która ma już prawie 8 miesięcy, na zdjęciu zawadiacko spogląda na roześmianych rodziców. Ma uroczą opaskę z kokardką na głowie i niemowlęcy strój z zawsze modną Myszką Minnie. Takie wzory i stylizacje są słodkie!

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama