Targi z gwiazdami
fot. materiały prasowe

II Rodzinne Targi z Gwiazdami już 12 marca. Pobierz bezpłatną wejśćiówkę!

Szukasz pomysłu, jak spędzić weekend z rodziną? Przyjdź na II Rodzinne Targi z Gwiazdami już 12 marca. To gwarancja wspaniałych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Specjalnie dla ciebie do pobrania bezpłatna wejściówka.
Targi z gwiazdami
fot. materiały prasowe
W sobotę 12 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - II Rodzinne Targi z Gwiazdami, czyli dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych,  z udziałem znanych i lubianych rodziców. Gotowi na mnóstwo wrażeń?

Promocje, zabawy i gwiazdy

Na wszystkich gości targów czekać będzie mnóstwo atrakcji m.in. nowości rynkowe, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, strefa zabawy i opieka dla maluchów, konkursy z cennymi nagrodami. Podczas wydarzenia obecny będzie m.in. kompozytor Piotr Rubik i jego Rubik Music School, a moc sportowych wrażeń zapewni jeden z Partnerów wydarzenia - Legia Warszawa. Każdy, kto odwiedzi Rodzinne Targi z Gwiazdami, otrzyma też praktyczny upominek!
Przez cały dzień odbywać się będą koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami dla całej rodziny - do wygrania m.in. kosmetyki, zabawki, ubrania, akcesoria, a nawet wakacyjne wyjazdy!  Ponad 200 wystawców zaprezentuje najlepsze usługi i produkty niezbędne w każdym domu, przydatne każdemu rodzicowi i cieszące każde dziecko. W czasie wydarzenia odbędzie się też akcja charytatywna Fundacji Dobroczynności KidZone Podaruj Obiad na rzecz dzieci z ubogich rodzin. 
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.

Moc atrakcji dla dzieci i rodziców

Możesz być pewna, że na Rodzinnych Targach z Gwiazdami nie zabraknie:
  • najlepszych marek, nowości rynkowych i zakupów w supercenach
  • strefy megazabawy i profesjonalnej opieki dla maluchów
  • bezpłatnych konsultacji ze specjalistami
  • mnóstwa atrakcji dla całej rodziny
  • konkursów z nagrodami- pula nagród to aż 100 tysięcy złotych
  • bezpłatnego cateringu

II Rodzinne Targi z Gwiazdami odbędą się 12 marca 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Całodzienny bilet rodzinny tylko 10 zł - wszystkie atrakcje w cenie! Pobierz bezpłatną wejściówkę.

Więcej informacji znajdziesz na: www.kidzone.com.pl.
Relację z poprzedniej edycji obejrzysz na: YouTube i Facebooku
 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy