Spokój i pewność – nieważne, gdzie jesteś. To możliwe dzięki nowej niani elektronicznej Philips Avent

Gdyby ktoś zapytał (nie tylko) młodych rodziców, co jest najważniejsze dla ich maluszka, z pewnością większość odpowiedziałaby, że bezpieczeństwo. Mama i tata chcą być w stałym kontakcie z dzieckiem, stale nad nim czuwać, dlatego szukają rozwiązań, które mogą im to ułatwić bez rezygnacji z siebie czy chwili wolnego czasu. Taką możliwość daje niania elektroniczna.
Nowa inteligentna niania video Philips Avent Premium Full HD SCD923/26 pozwala cały czas cieszyć się kontaktem z dzieckiem, niezależnie jak daleko jesteś i co robisz.

Niezwykły zasięg urządzenia

Niania Philips Avent Premium Full HD łączy się z WiFi. Dodatkowo wyposażona jest w unikalny Secure Connect System, który używa połączenia P2P, gwarantując niezawodne działanie o zasięgu do 50 m w domu i do 400 m w okolicy domu.

Jak większość tradycyjnych urządzeń tego typu, Philips Avent wyposażona jest w podgląd. Jednak… nawet rodzic przebywający poza domem może zobaczyć, co słychać u malucha! Wszystko dzięki możliwości połączenia urządzenia z aplikacją Baby Monitor+. Jest ona w pełni darmowa przez cały okres używania i bardzo intuicyjna, a wszystkie ustawienia i powiadomienia możesz personalizować tak, by otrzymywać tylko interesujące cię alerty.

Doskonała jakość obrazu

Choć wydawać by się mogło, że ze względu na odległość przesył traci na jakości – nic bardziej mylnego. Nadajnik dziecka korzysta z kamery o rozdzielczości Full HD z trybem nocnym i cyfrowym zoomem, dostarczając wyraźne obrazy z pokoju maluszka za dnia i w nocy. Dzięki jego połączeniu z dużym wyświetlaczem odbiornika 4,3”, zobaczysz każdy gest maluszka w najlepszej jakości.

To jeszcze nie koniec. Zachwyca także czas pracy urządzenia – odbiornik umożliwia działanie do 12h na baterii w trybie eco, więc niania będzie gotowa do użycia nawet przez cały dzień.

Śpij słodko, maluszku…

Nowością, jaką oferuje model niani Premium, jest możliwość nagrywania własnego głosu. Można to zrobić także przez aplikację – na odległość! Bo nic nie działa tak kojąco na malucha, jak... głos rodzica właśnie.

Można jednak skorzystać z którejś z 15 gotowych kołysanek lub opcji białego szumu, który ułatwi malcowi zasypianie. Kołysanki i melodie włączysz i wyłączyć z poziomu odbiornika lub aplikacji.
To, co spodobać się może wielu rodzicom, to możliwość dwukierunkowej komunikacji w tym samym czasie. Co to oznacza? Można mówić do maluszka i słuchać go w tym samym czasie bez zbędnego opóźnienia, a nie na zasadzie walkie-talkie.

To jeszcze nie koniec możliwości, jakie daje nowa niania Philips Avent Premium Full HD. Oprócz funkcji takich, jak wbudowany termometr, który monitoruje temperaturę w pomieszczeniu i powiadamia o jej zmianie, oraz wysyłanie alertu, gdy dziecko się poruszy, może zamienić się w lampkę nocną dającą kojące światło…

Artykuł powstał z udziałem marki Philips

Popularne tematy