GRY
 
 

Strój, który ta 3-latka założyła do przedszkola, zdziwił nawet jej rodziców!

Sesja zdjęciowa przedszkolaka to wyjątkowa chwila w życiu malucha. Ta 3-letnia dziewczynka nie miała wątpliwości, w co się ubrać, żeby fantastycznie wyglądać na zdjęciu.

3-latka zachwyciła wszystkich wyborem stroju Supermana
fot. Reddit/kjaj1213
Dla każdego przedszkolaka robienie pamiątkowych zdjęć w przedszkolu to wyjątkowy moment. 3-letnia Kaylieann postanowiła, że z tej okazji sama wybierze sobie strój. Rodzice dziewczynki zaakceptowali wybór córki. Musimy przyznać, wyszło naprawdę super!

Dziewczynki też są SUPER

W rozmowie z The Huffington Post tata dziewczynki, Austin Steinbach, przyznał, że Kaylieann uwielbia Supermana i Supergirl. 3-latka ma problemy ze słuchem i nie słyszy głoski "s", dlatego swoich ulubionych bohaterów nazywa "Pooterman" i "Pootergirl". Tata Kaylieann przyznał, że to nie jedyny zwariowany strój w jej szafie. Dziewczynka zakłada czasem do przedszkola strój Spider-Mana, Batmana albo... Anny z "Krainy lodu".
 
My daughter got to pick what she wore for her school pictures. Daddy approves from aww


Podczas sesji zdjęciowej w przedszkolu Kaylieann miała nawet ze sobą ulubioną figurkę Supermana, z którą dumnie pozuje do zdjęcia. Tata dziewczynki już teraz zastanawia się, jakie przebranie Kaylieann wybierze w przyszłym roku...

Uwielbiamy rodziców, którzy słuchają swojego dziecka i szanują jego wybory. Wasze maluchy zaskakują was czasem swoim ubraniowym wyborem? Piszcie w komentarzach!

Czytaj także: Mama broni synka, który został wyśmiany z powodu... skarpetek

źródło: The Huffington Post
Redakcja poleca: Przegląd wiosenno-letnich ubranek dla przedszkolaka Mothercare
Naszedł czas wymiany garderoby przedszkolaków z zimowej na wiosenno-letnią. Zobacz, co Mothercare proponuje chłopcom w swojej najnowszej kolekcji.
Doładuj
Przeładuj