GRY

Liam w supersłodkiej misiowej bluzie. Gdzie kupisz podobną?

Marina odkąd została mamą, chętniej dzieli się z fanami swoją prywatnością. Wcale się nie dziwimy, ma się kim chwalić!
Marina z synem Liamem
fot. Instagram/marina_official
Marina i Wojciech Szczęśni zostali rodzicami 30 czerwca tego roku. Na świat przyszedł ich wymarzony syn – Liam. Piosenkarka wydaje się zakochana po uszy w swoim małym szczęściu i chętnie pokazuje go światu. Najnowsza bluza Liama jest tak słodka, że z pewnością chciałybyście, żeby wasze pociechy nosiły podobne. Zgadzacie się?

Misiowe bluzy są takie urocze!

Dokładnie tak można nazywać te milutkie, ciepłe bluzy, są po prostu misiowe. Maluchy wyglądają w nich jak małe misie, takie też są w dotyku. Poza tym tego typu bluzy zwykle posiadają kaptury z cudnymi, małymi uszkami. Trudno przejść obojętnie obok tego hitu mody niemowlęcej. Dostępne są też w tym stylu kombinezony. 

Ale to nie wszystko. Misiowa bluza idealnie nadaje się na wczesną jesień, może wówczas pełnić funkcję kurteczki. Z kolei w zimowe dni zapewnia dziecku ciepło. Wystarczy założyć maluchowi body, taką bluzę i kombinezon i mieć pewność, że nie przemarznie. Walory praktyczne i piękny wygląd misiowych bluz sprawiają, że są tak popularne wśród maluchów. I wcale nie muszą być drogie, w sklepach internetowych można znaleźć super okazje, o czym pewnie wiecie doskonale :) My je wprost uwielbiamy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)


A wam podobają się takie włochate, milutkie bluzy, w których niemowlaki wyglądają jak małe misie?

Źródło: instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Wiosenna kolekcja ubrań Smyk dla najmłodszych
Zobacz, co Smyk proponuje najmniejszym dzieciom na nadchodzący sezon wiosna 2014.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zimowy wypoczynek