Weronika Rosati
fot. Instagram.com/weronikarosati/

Weronika Rosati pokazała fotografię z Elizabeth. Uwagę przykuła pewna rzecz

Gwiazda pochwaliła się pierwszym zdjęciem córki na Instagramie. Nie tylko mała Elżbietka zwróciła uwagę fanów.
Weronika Rosati
fot. Instagram.com/weronikarosati/
Weronika Rosati niemalże do samego porodu była aktywna zawodowo. Jak przyznawała w wywiadach, ciążę znosiła bardzo dobrze. Przed samym rozwiązaniem aktorka zdecydowała się na wyjazd do Los Angeles, gdzie w jednym ze szpitali urodziła się jej córeczka Elżbieta. Ojcem dziewczynki jest Robert Śmigielski, znany chirurg ortopeda. Wśród jego pacjentek były między innymi osobistości, takie jak Magda Gessler czy Anita Włodarczyk.

Gwiazda Hollywood

Choć Weronika Rosati niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, na początku lutego dodała zdjęcie z małą Elizabeth, gdy ta leży w wózku. Młoda aktorka pozowała na tle napisu "Hollywood", znajdującego się na zboczu góry "Lee" w Los Angeles. Ostatnio celebrytka poszła o krok dalej i opublikowała kolejne zdjęcie dziewczynki.
 
 

E. 💜

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.

Symbol miłości macierzyńskiej

Dwa miesiące po porodzie aktorka pokazała zdjęcie rączek dziewczynki. Widać na nich jak mała Elżbietka ściska lewą dłoń mamy. Internauci pytali Weronikę, jak czuje się w nowej roli? "Rola życia" – odpisała szczęśliwa mama. Fotografia jest naprawdę urocza! Oprócz małej Elżbiety, na zdjęciu uwagę przykuwa biżuteria aktorki. Na lewym nadgarstku Weroniki widać złotą bransoletkę z wysadzaną kamieniami literą "E". Dla przypomnienia, dziewczynka nosi imię po Elizabeth Taylor, która jest ulubioną aktorką Weroniki Rosati. Podobną biżuterię, lecz wykonaną z koralików, ma również Anna Lewandowska, która nosi bransoletkę z imieniem córki Klary. 

Pomimo macierzyństwa Weronika Rosati nie przestaje być aktywna zawodowo. Ostatnio na ekranie mieliśmy okazję zobaczyć ją w komedii romantycznej "Porady na zdrady", wyreżyserowanej przez Ryszarda Zatorskiego. Aktorka wystąpiła także w najnowszym filmie Bartłomieja Ignaciuka "Podatek od miłości". Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęśliwej mamie kolejnych sukcesów na polu rodzinnym i zawodowym!

Czy myślicie, że Weronika Rosati pokaże wkrótce buzię dziewczynki?

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy