Weronika Rosati z Elizabeth
fot. Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati radzi samotnym matkom… PRACOWAĆ MNIEJ. Odrealniona?

Aktorka urządziła na Instagramie sesję Q&A, w której fanki zadawały jej pytania odnośnie wychowywania dziecka i jej życia prywatnego. Z niewieloma odpowiedziami jednak mogły się utożsamiać.
Aleksandra Zaborowska
Weronika Rosati z Elizabeth
fot. Instagram/weronikarosati
Weronika Rosati wykorzystała okazję nowego „challenge’u” na Instagramie do kontaktu z fanami. Aktorka odpowiadała głównie na pytania o ciąży, macierzyństwie i swoich prywatnych przeżyciach. Chociaż Weronika starała się być wspierająca dla swoich fanek, wiele odpowiedzi wskazywało, że wiedzie życie zgoła inne niż przeciętna polska mama…

Amerykańskie życie Weroniki Rosati

Z odpowiedzi aktorki wiemy, że jej córeczka chodzi do przedszkola w USA, dlatego mama rozmawia z nią głównie po angielsku. Po polsku zdarza jej się mówić „tylko w towarzystwie rodziny”. Mama Elizabeth ujawniła także, że dzień zaczyna od „frappuccino na kokosie z matchy”. Rosati, która stara się być ikoną samotnych matek, próbowała także doradzić innej mamie szukającej porady.

„Jak znajduje Pani czas na pracę? Od niedawna jestem samotną mamą i ciężko mi coś zrobić” – wyznała jedna z internautek.

„Ela jest numer one, praca jest moją pasją, ale teraz wykonuję jej mniej, bo chcę być z moją córką” – odpowiedziała Weronika. Podkreśliła także, że korzysta z usług niani, ale obecnie nie pracuje, więc z niej zrezygnowała.
Rosati odpowiada samotnej matce
Wiele samotnych mam, zwłaszcza tych, które nie otrzymują regularnie alimentów, nie może sobie pozwolić na taki luksus. Czy to na pewno porada, o którą chodziło fance?
 
Źródło: Pudelek, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy