GRY

Konkurs „Kalendarz Świąteczny” od Dady

Baw się razem z nami! Sprawdź, co kryje się pod kolejnymi bombkami na choince w świątecznym kalendarzu Dady i wygrywaj nagrody dla swojego dziecka. Zabawa trwa do 24. grudnia.

Kalendarz świąteczny dada
fot. materiały prasowe
Z okazji Świąt Dada przygotowała drugą edycję konkursu „Kalendarz Świąteczny”. Tegoroczna konwencja umożliwia połączenie przedświątecznych obowiązków z czasem spędzonym w gronie rodziny i szansą na wygranie atrakcyjnych nagród. Zabawa trwa aż do 24. grudnia!

Codziennie, aż do Wigilii Bożego Narodzenia włącznie, możesz wygrywać cenne nagrody dla Twojego maluszka. Wystarczy, że wejdziesz na stronę kalendarzswiateczny.dada.pl, wybierzesz odpowiednią kategorię wiekową a następnie bombkę przypisaną do danego dnia i prześlesz pracę konkursową.
 
 
 
W konkursie mogą brać udział rodzice z noworodkami, ale także z maluchami, które mają więcej niż 2 lata i nadal używają pieluszek. Przygotowane kategorie są dla dzieci w wieku do 1. roku życia, od 1. roku do 2 lat oraz powyżej 2 lat. Dotychczas nagrodzone prace możesz obejrzeć w zakładce „Zwycięzcy”. 😊

Każdego dnia nagradzanych jest aż 9 prac konkursowych (zdjęcie lub krótki tekst na zadany temat). Udział w zabawie można brać raz dziennie, a zwycięzcy ogłaszani są już w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia każdego etapu.
 

Zrób świąteczny prezent sobie i swojemu dziecku. 😊 Wejdź na stronę kalendarzswiateczny.dada.pl i dowiedz się szczegółów.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi

Rozwiąż quiz!