GRY
 
 

Konkurs: wygraj voucher o wartości 200 zł na zakupy dla Ciebie i dziecka - WYNIKI

Znamy już wyniki konkursu i wiemy już, kto będzie mógł zrobić zakupy w Pontipino.pl Sprawdź, czy jesteś na liście laureatów.

mama i dziecko
fot. materiały prasowe
Vouchery na zakupy do sklepu Pontipinio.pl wygrali:
  • Monika Cz. (Chrzanów)
  • Sylwia D. (Toruń)
  • Karolina K. (Starachowice)
  • Tomasz W. (Tarnów)
  • Alicja Ś. (Jasienica Rosielna)
Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do śledzenia naszej strony. Już wkrótce nowe konkursy.
***


Bycie Mamą to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaka może przytrafić się kobiecie - nie ma nic piękniejszego od uśmiechniętej buzi Maluszka, dumy z pierwszych kroczków czy pierwszej samodzielnie przespanej nocy - to mnóstwo całusów i przytulania, najwspanialszy rodzinny czas. Wiemy jak ważne jest by w pełni go wykorzystać; Pontipino to sklep dla Rodziców, znajdziecie tu wszystko czego potrzebuje Rodzina w domu i w podróży. Posiadamy szeroką ofertę artykułów dla niemowląt i starszych dzieci od akcesoriów kąpielowych oraz tych niezbędnych podczas karmienia czy codziennych spacerów. Wyselekcjonowane zabawki rozwojowe, lalki, klocki i przytulanki ułatwią wybór doskonałego prezentu dla Malucha. Produkty, które znajdziecie w Pontipino.pl są niebanalne, designerskie i estetyczne, a przy tym bezpieczne. W Pontipino cenimy Twój czas - przesyłki realizujemy natychmiast, by Twoje zamówienie dotarło do Ciebie tak szybko jak to możliwe.
 

Zadanie konkursowe

Wejdź na stronę Pontipino.pl i zapoznaj się z ofertą sklepu. Następnie napisz, jaki produkt ze sklepu Pontipino.pl najbardziej Ci się podoba i dlaczego?
 

Nagrody

5 x voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Pontipino.pl
 

Oto wybrane produkty, które znajdziesz w naszym sklepie:
Zapraszamy na zakupy na  www.Pontipino.pl.
Regulamin konkursu
Doładuj
Przeładuj