Gang Słodziaków
fot. Materiały prasowe

Już wiemy, jak wygląda Gang Słodziaków! Są piękne!

Gang Słodziaków, czyli lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia, sprawią, że żadne dziecko nie zazna już nudy!
Olga Juszczyk
Gang Słodziaków
fot. Materiały prasowe
Biedronka rozpoczyna wyjątkową akcję lojalnościową dla najmłodszych. Tym razem Gang Świeżaków zastąpi Gang Słodziaków. Słodziaki to zwierzęta mieszkające w polskich lasach, doskonale znane każdemu dziecku. W dyskontach czekać na nas będą lis, jeż, sowa, królik i inne. Oprócz pluszaków, w sklepach pojawią się książki z opisem przygód Gangu Słodziaków "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków"

- Jesteśmy pewni, że Gang Słodziaków podbije serca naszych klientów. Wzorem poprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny – tym razem stawiamy na rozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie. Mamy nadzieję, że Słodziaki okażą się prawdziwą inspiracją w niejednym domu – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Słodziaki z Biedronki

Biedronka stawia na słodziakową edukację

W ramach akcji sklep zapowiada wypuszczenie aplikacji mobilnej, w której dostępne będą gry dla dzieci z elementami edukacyjnymi. Za pomocą aplikacji każdy będzie też mógł zrobić sobie selfie z członkami Gangu. Dzieci będą mogły poznać specjalnie przygotowane "słodziakowe piosenki", w rytm których zabawa z paczką przyjaciół z leśnej polany stanie się jeszcze przyjemniejsza. 

Książka "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków", opowiadająca o przygodach Słodziaków ma zachęcić dorosłych, by codziennie czytali dzieciom. 

- Czytajmy dzieciom bajki, wiersze, opowiadania. Czytajmy im dobre książki. To chyba najprostszy sposób, by rozbudzić ich wyobraźnię i zainteresowanie otaczającym nas światem. A jeśli książka wywoła na buzi dziecka uśmiech, to możemy być pewni, że daliśmy mu najpiękniejszy prezent – zachęca Renata Piątkowska, autorka książki "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków".
 
Redakcja poleca: Zobacz hity wśród gier dla dzieci - film
Jaką kupić pierwszą grę planszową? Jak wybrać odpowiednią grę dla całej rodziny? Poznajcie najciekawsze gry dla dzieci, a wśród nich taka, która pachnie ogniem!

Zasady akcji "Gang Słodziaków"

Akcja "Gang Słodziaków" rusza 27 sierpnia br. By wziąć w niej udział, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki można kolekcjonować do 18 listopada br., a pluszaki i książkę odbierać do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. 

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 30 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. Już 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków". Tę wyjątkową pozycję będzie też można kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt., natomiast Słodziaka w cenie 49,99 zł/szt. 

Jeden punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za:
  • zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową "Moja Biedronka" (1 pkt), 
  • zakup warzyw lub owoców (1 pkt), 
  • zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł (1 pkt). 

Słodziaki Biedronki

źródło: materiały prasowe

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy