Ola Żebrowska odpowiada na pytania fanów
fot. Instagram/olazebrowska

Żebrowska przeszła operację biustu? Mówi, jak jest, nie owija w bawełnę!

Aleksandra Żebrowska ujęła swoje fanki wyjątkową szczerością, z którą pokazuje „prawdziwe życie mamy”. Tym razem odpowiadała na pytania zadawane przez obserwujących – niektóre były bardzo prywatne.
Aleksandra Zaborowska
Ola Żebrowska odpowiada na pytania fanów
fot. Instagram/olazebrowska
Aleksandra Żebrowska urządziła dla fanów sesję Q&A. Internauci zadawali pytania jej i jej mężowi. Żebrowska cierpliwie odpowiadała nawet na najbardziej prywatne pytania, takie jak to… czy przeszła operację biustu.

Czy Aleksandra Żebrowska operowała biust?

Chociaż Aleksandra jest wyjątkowo otwarta w kwestii swojego ciała i często publikuje prawdziwe, niewyretuszowane zdjęcia w ciąży, jak i po ciąży, ciekawość jej fanek w dalszym ciągu nie została zaspokojona.

Na pytanie o operację biustu żona Żebrowskiego odpowiedziała: „Jeszcze nie”. Razem z odpowiedzią opublikowała zdjęci e w stroju kąpielowym.
Aleksandra Żebrowska odpowiada na pytania o operację biustu
Inny internauta zapytał także, czy mężczyźni zwracają uwagę na zmiany w ciele po porodzie. Żebrowska odpowiedziała, że nie sądzi, aby tak było. Odpowiadając, opublikowała także swoje zdjęcie w ciąży, na którym ma na sobie jedynie bieliznę.   

Dobrze odpowiedziała?
 
Źródło: Plotek, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dlaczego warto iść na masaż ciała po urodzeniu dziecka? (film)
Czas połogu to idealny moment, aby zacząć swoją pracę z ciałem – uważa Arkadiusz Miziołek, masażysta z salonu Terra Spa.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy