marta żmuda trzebiatowska w sukni w kwiaty stylizacja.jpg
fot. ONS.pl/kolaż Weronika Zagojska

Marta Żmuda-Trzebiatowska 2 miesiące po porodzie w oryginalnej stylizacji [ZDJĘCIA]

Marta Żmuda-Trzebiatowska po dwóch miesiącach od porodu pokazała się publicznie. Wszyscy oceniają jak wygląda, w jakiej jest formie i jaką kreację wybrała na to pierwsze wielkie wyjście z mężem "po dziecku".
Weronika Zagojska
marta żmuda trzebiatowska w sukni w kwiaty stylizacja.jpg
fot. ONS.pl/kolaż Weronika Zagojska
Nie zazdrościmy presji jaką poddawane są gwiazdy i celebrytki w ciąży i po urodzeniu dziecka (cóż, taka praca), ale zazdrościmy zdecydowanie Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej wspaniałej kreacji, którą wybrała na to pierwsze publiczne wyjście. I własnego zdania! Nie poddała się modzie na odsłanianie płaskiego brzucha i podkreślanie swojej super szczupłej sylwetki, tylko po to, by pokazać światu, że ciąża nic a nic nie zmieniła superseksownego ciała. Czy takie myślenie ma sens? My się na to nie dajemy nabrać. I wam też to radzimy.

Na premierę sztuki "Farsa na trzy sypialnie" w „Teatrze Kwadrat”, w którym na co dzień pracuje, Marta Żmuda-Trzebiatowska wybrała suknię iBLUES o długości maksi w supermodny roślinny wzór. Odcinana pod biustem stylowa kreacja ma luźny krój, choć i tak widać w niej drobną i zgrabną sylwetkę gwiazdy. Choć, naszym zdaniem, byłaby też wygodna i doskonała dla małego ciążowego brzuszka.

Do sukienki Marta Żmuda-Trzebiatowska dobrała szmaragdową torebkę marki Coccinelle i złote sandałki. Sandałki Gianvito Rossi w naszym klimacie i o tej porze roku mogą budzić zadziwienie i lekkie przerażenie, ale całość wyglądała przepięknie. Złota nowoczesna biżuteria Apart uzupełniła stylizację. Aktorka razem z mężem, Kamilem Kulą, pozowała na "ściance". Młodzi rodzice wyglądali na szczęśliwych, choć może odrobinę zmęczonych. Może mały Brunek daje im trochę popalić?

suknia w kwiaty żmudy trzebiatowskiej
żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Żmuda-Trzebiatowska biżuteria
Torebka Żmudy-Trzebiatowskiej
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   

Zobacz też: Zdjęcia: ONS.pl
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy