GRY
 
 

Tak wygląda poród! 10 najpiękniejszych zdjęć z porodu w 2016 roku

Surowe, intymne i prawdziwe, dlatego tak piękne – takie są najlepsze zdjęcia z porodu w 2016 roku. Zobacz je wszystkie i wybierz najlepsze!

Jak wygląda poród naturalny na zdjęciach?
fot. Facebook/Cradled Creations Birth Photography
Mówi się, że kobieta po porodzie nie pamięta bólu, dlatego decyduje się na kolejne dziecko. Poród to nie tylko ból. To dziesiątki emocji, które towarzyszą mamie i osobom, które stoją przy jej boku. Zdjęcia, które zaraz zobaczycie, wyrażają wszystkie te emocje, których czasem nie można nazwać słowami.

Tak wygląda poród

Te zdjęcia poruszają dlatego, że są prawdziwe. Pokazują relację mamy z dzieckiem i z partnerem, pokazują wysiłek, który kobieta musi włożyć w urodzenie dziecka i radość, której doświadcza, kiedy pierwszy raz trzyma w ramionach swoje nowo narodzone dziecko. Poród, naturalny czy przez cesarskie cięcie, to intymne doświadczenie, które ma w sobie wiele naturalnego piękna.

Zobaczcie galerię 10 najpiękniejszych, najbardziej fascynujących i wzruszających zdjęć z porodu w 2016 roku. Które ze zdjęć podoba wam się najbardziej?

Zobacz także: O takim porodzie marzy każda z nas!
 
 


Redakcja poleca: Poród w szpitalu – jak wygląda porodówka [WIDEO]
Zobacz, jak wygląda sala do porodu i jakie sprzęty powinny się znaleźć na porodówce. Łóżko porodowe, wanna do porodu, aparat KTG– i co jeszcze?
Doładuj
Przeładuj