GRY

Te sprawdzone sposoby rodziców uratują ci życie! (18 najlepszych pomysłów DIY!)

Rodzice muszą sobie jakoś radzić. Oto genialne rodzicielskie sztuczki i sposoby, które pomogą wam przetrwać życie z dziećmi. Naprawdę jeśli je poznasz - to zmieni wasze życie na zawsze. I - co może wydawać się szokujące - nie wydasz na nie milionów monet!
najlepsze life hacki życiowe rozwiązania dla rodziców DIY
fot. Imagination - DIY Projects/screen/facebook.com/Funny.Pics.Funny

Jeśli chcesz, by życie z maluchem lub starszakiem było odrobinę łatwiejsze, te patenty z pewnością przypadną ci do gustu. A nawet jeśli nie, to z pewnością się przy tym uśmiejecie lub zrobicie zabawne zdjęcie na pamiątkę. Malowanie płotu, opakowanie po mrożonkach i stare dziecięce łóżeczko - to po prostu genialne pomysły. Do zastosowania od zaraz!

1. Kartonowe przegrody

Ciągłe walki i awantury w samochodzie między dzieciakami to wasza udręka i codzienność? Na to jest prosty i praktyczny sposób. Ten ojciec jest po prostu mistrzem! Zrób im przegródki z kartonu i sprawa załatwiona. Cisza i spokój. Koniec przepychanek, jęczenia i płaczu. Przecież kierowca musi mieć odpowiednie warunki, żeby prowadzić, a każdy rodzic musi móc ukoić choć przez chwilę swoje skołatane nerwy.A dzieci? Nic im nie będzie. Mają zapewnioną luksusową przestrzeń tylko dla siebie i możliwość, by się wyciszyć. Ojciec - geniusz!
Redakcja poleca: Jak zakończyć robótkę na drutach - wideo
Zobacz metodę zakańczania robótki, dzięki której wzór nie popruje się.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Quizy dla dzieci i rodziców

Tłusty czwartek 2019