tvp abc 8
fot. materiały prasowe

8 numer TVP ABC na jesienne smutki

Jeśli nudzicie się w długie jesienne wieczory, sięgnijcie po najnowszy magazyn TVP ABC, a w nim haloweenowe strach, mnóstwo zagadek wyjątkowa niespodzianka od Babyonline.pl!
tvp abc 8
fot. materiały prasowe
Za oknem szaro i buro, dni są coraz krótsze i coraz mniej czasu można spędzać na dworze. Co zatem robić w długie jesienne wieczory? Rozwiązywać zagadki i bawić się razem z bohaterami waszego ulubionego magazynu TVP ABC. Sprawdź, co czeka na was w najnowszym numerze.

Duchy i strachy na wesoło

8. numer TVP ABC jest w większości poświęcony Zaduszkom i zwyczajowi Haloween, który dostarcza najmłodszym wiele radości. Warto pomóc dziecku oswoić ten trudny temat za pomocą przebieranek, smakołyków i zabawy. Maluchy poznają też angielskie słówka związane z Haloween, a także przeczytają historię o tym, że tak naprawdę strach ma wielkie oczy. A gdzie wybierzemy się w podróż? Tym razem aż w dwa niesamowite miejsca – do szkockiego zamku Ardvreck, gdzie podobno straszy, oraz do Chin, gdzie maluch poznają ciekawe wynalazki. 

W 8. numerze TVP ABC jak co miesiąc znajdziecie także mnóstwo prezentów, w tym jeden absolutnie wyjątkowy, bo przygotowany specjalnie dla was przez Babyonline.pl! Co to takiego? Przepiękna gra planszowa „Dokarmiamy ptaki”, dzięki której maluchy dowiedzą się, dlaczego warto pomagać zimą naszym skrzydlatym przyjaciołom oraz czym dokarmiać poszczególne gatunki ptaków. Gry szukajcie w 8. Numerze TVP ABC na s. 18, a podpowiedzi do gry w tekście: Jak i czym dokarmiać ptaki. Na każdego brzdąca czeka też karta płatnicza Banku Głównego w Literkowie, terminal płatniczy oraz specjalny kluczyk do wózka na zakupy – idealny zestaw do zabawy w sklep i pierwszej poważnej rozmowy o pieniądzach.
Redakcja poleca: Dzień w klubie malucha - film
Zobacz, jak dzieci spędzają czas w klubiku malucha. Wychowawczyni opowiada o codziennych zajęciach i zabawach dla dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy