GRY
 
 

Aga i Piotr Rubikowie

Aga i Piotr Rubikowie za cztery miesiące zostaną rodzicami! Wiosną urodzi im się wymarzony syn!

fot. ONS
Już w maju przyjdzie na świat pierwsze dziecko Agaty (23 l.) i Piotra (41 l.)! Tą radosną nowiną kompozytor podzielił się z fanami podczas koncertu sylwestrowego we Wrocławiu, dedykując żonie i przyszłemu potomkowi utwór "Most dwojga serc". Agata jest w piątym miesiącu ciąży i wszystko wskazuje na to, że będzie to syn!
- Informacja o ciąży Agatki jeszcze nie do końca do mnie dotarła, ale cieszę się jej szczęściem - mówi w rozmowie z "Party" Paweł Paskudzki, brat przyszłej mamy. - Nasi rodzice też z niecierpliwością czekają na wnuka. Niedługo pewnie zaczną kupować niebieskie ubranka!

Spełnione marzenie
Kompozytor i modelka już od dawna starali się o dziecko. Wreszcie się udało! "Wrocław dał wspaniałą żonę, a teraz da mi drugą wspaniałą osobę", cieszy się Piotr Rubik.
Agata jest szczęśliwa i czuje się dobrze. Coraz bardziej zaokrąglony brzuszek wciąż jednak trudno dostrzec pod luźnymi ubraniami.
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj