Agnieszka Kaczorowska narzeka na hejt
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska narzeka na hejt: „To trwa od mojego dzieciństwa!”

Agnieszka Kaczorowska poskarżyła się widzom w telewizji, że z hejtem spotyka się od dzieciństwa. Przyznała też, że afera z „modą na brzydotę” wywołała u niej trudne emocje, z którymi ciężko sobie radzić, zwłaszcza w ciąży.
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska narzeka na hejt
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska w zaawansowanej ciąży wystąpiła wraz z mężem w programie „Pytanie na śniadanie”. Tancerka wyznała, że z hejtem musi mierzyć się od najmłodszych lat, ale teraz jest jej wyjątkowo trudno. Wyjaśniła też, z czego jej zdaniem wynikają złośliwości pod jej adresem.

Agnieszka Kaczorowska: „Hejtują mnie od dzieciństwa!”

Agnieszka Kaczorowska nie przestaje tłumaczyć się z pamiętnego postu o brzydocie. Tym razem poskarżyła się na zachowania internautów i celebrytów, którzy skrytykowali jej opinię na temat zamieszczania w sieci naturalnych zdjęć. Trudno jej było znieść niewybredne komentarze, bo będąc w ciąży, gwiazda przeżywa wszystko intensywniej. Hejt to jednak dla niej nic nowego. Zdarzało się nawet, że anonimowi hejterzy atakowali jej najbliższych i dzieci: 

„Odkąd się zeszliśmy, to cytując: brzydki on, tępa ona, dwa pustaki, zgiń, niech twoje dziecko umrze” – zdradził mąż Agnieszki Kaczorowskiej.

„Ja z tym hejtem tak naprawdę mam do czynienia od lat dziecięcych. Najpierw w środowisku tanecznym jako tancerka z czołówki spotykałam się z hejtem. Potem w tym świecie mediów. W momencie, kiedy siedem, osiem lat temu rozpoczęłam intensywną pracę w mediach, to tego było coraz więcej” – poskarżyła się telewidzom tancerka.

Agnieszka Kaczorowska wyjaśniła tym samym, z czego jej zdaniem wynika krytyka słynnego postu oraz jej zamiłowania do piękna. To przez zawiść i frustrację! Najpierw zazdroszczono jej sukcesów tanecznych, potem kariery medialnej i dbałości o „własną markę”. Warto przy tym podkreślić, że hejt przybierał 

„Z mojego punktu widzenia to jest taki upust swoich emocji i swoich frustracji” – powiedziała.

Ciekawe, co na to inne gwiazdy, które wciąż masowo publikują w sieci niewyretuszowane zdjęcia? Zazdroszczą piękna Agnieszce Kaczorowskiej?
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy