Agnieszka Kaczorowska wyprawiła córce  urodziny
fot. instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła córce urodziny (mimo zaawansowanej ciąży!)

Agnieszka Kaczorowska, mimo zaawansowanej ciąży, wyprawiła córce wspaniałe urodziny. Tancerka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie pamiątkowymi zdjęciami z przyjęcia. Zdradziła także, jak bardzo zmieniło się jej życie po narodzinach Emilki.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska wyprawiła córce  urodziny
fot. instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska razem ze swoim mężem urządzili małej Emilce imprezę urodzinową. Dziewczynka skończyła już dwa latka! Przyjęcie odbyło się w ogrodzie, a pogoda bardzo sprzyjała radosnemu świętowaniu. Było także mnóstwo kolorowych balonów oraz dekoracje z cyferką „2”. Aktorka napisała także, co najbardziej na przyjęciu spodobało się jej córce. Emilka bez wahania stwierdziła, że największą atrakcją był dla niej tort, który przypominał słodkiego kotka. 

Wzruszające słowa młodej mamy

Do zdjęć z przyjęcia aktorka dodała bardzo wzruszający opis. Młoda mama przyznała, że były to najwspanialsze dwa lata jej życia. „Dokładnie 2 lata temu otrzymaliśmy od życia najpiękniejszy prezent – Emilkę. Ta cudowna duszyczka wprowadziła do naszego życia jeszcze więcej słońca i miłości”.
 

Tancerka dodała także, że córeczka kompletnie wywróciła jej życie do góry nogami, także jeśli chodzi o wartości i postrzeganie otaczającego świata: „Od tamtej pory kompletnie zmieniło się moje postrzeganie świata, moje wartości i priorytety”.

„Na naszej rodzicielskiej drodze, ciągle jest pełno wyzwań – są to jednak wyzwania, które dają ogromne spełnienie. Kocham obserwować jej rozwój, kocham uczyć się od niej i kocham jej bezgraniczną radość życia” – podsumowała Agnieszka Kaczorowska.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy