Agnieszka Kaczorowska znów zamieściła wpis o pięknie. Jej fani są podzieleni
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska znów zamieściła wpis o pięknie. Jej fani są podzieleni

Agnieszka Kaczorowska znów wypowiedziała się na temat piękna i znów naraziła się internautom. „Mówię o sobie pięknie” – zatytułowała swój nowy wpis na Instagramie.
Sylwia Arlak
Agnieszka Kaczorowska znów zamieściła wpis o pięknie. Jej fani są podzieleni
fot. Instagram
Po tym, jak Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę swoim wpisem na Instagramie o „modzie na brzydotę”, na chwilę zniknęła z sieci. Od kiedy wróciła, znów chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia i przemyśleniami na temat macierzyństwa. 

Agnieszka Kaczorowska wywołała kolejną burzę

Celebrytka nie przestaje drążyć tematu piękna w życiu. „Mówię o sobie pięknie. Każde wypowiadane przez nas słowo czy to na głos, czy tylko w myślach ma ogromną moc i wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego wsłuchuję się w słowa, które mówią o mnie… te w mojej głowie, te gdy rozmawiam z ludźmi, te gdy o sobie piszę” – zaczęła swój długi wpis na Instagramie. 
 

Jak przyznała, od dłuższego czasu pracowała nad tym, aby zamienić słowo „bebzol” na „brzuch”, „pazury” na „paznokcie”, „kłaki” na „włosy”, „ryj” na „twarz”, „brzydka” na „piękna”,  „nijaka” na „wyjątkowa”, „zmęczona” na „silna”, „zagubiona” na „poszukująca”, „nielubiana” na „kochana”, „wszystko mi jedno” na „dbam o siebie”.  

Agnieszka Kaczorowska znów podzieliła fanów

Najnowszy wpis celebrytki znów podzielił jej obserwatorów. Część osób zachwyca się, że jest inspirująca, inni po raz kolejny zarzucają jej moralizatorski przekaz.

„Zastanawiam się, dlaczego Pani tak konsekwentnie odmawia ludziom prawa do bycia zmęczonym. Dlaczego? Zmęczenie jest naturalnym stanem fizjologicznym, no do diaska...”.

„Nie gońmy za ideałem i nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Wiara w siebie i poczucie swojej wartości jest bardzo ważne, ale to, że jesteśmy zmęczone, mamy gorszy dzień, to normalna sprawa”.

„Zmęczona zamienić na silną? Błagam, chyba właśnie bycie dobrym dla siebie oznacza, żeby mówić, co się czuję i poprosić o pomoc. A nie udawać i udowadniać innym, że jest się silnym. Chyba ktoś tu nie był NAPRAWDĘ zmęczony!” – komentowali internauci.

Jedna z obserwatorek zauważyła, że profil celebrytki obserwuje wiele młodych ludzi, którzy zmagają się z wieloma zaburzeniami psychicznymi. Jest zdaniem komunikaty, jakie wysyła celebrytka, mogą ranić wiele osób. „Nie jestem psychoterapeutą, do którego powinny się udać osoby z zaburzeniami. Nie jestem również osobą, która będzie chować się w kącie i biernie przyglądać przemijającemu życiu. Jestem osobą, która zgodnie ze swoimi wartościami, stara się dawać światu to, co najlepsze” – napisała w odpowiedzi gwiazda. 

Zgadzacie się z tymi komentarzami? A może Agnieszka Kaczorowska was przekonała?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy