Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła imię dziecka
fot. Instagram/emilia_komarnicka_klynstra

Aktorka „Na dobre i na złe” zdradziła imię drugiego synka

Emilia Komarnicka-Klynstra niedawno urodziła drugie dziecko. Aktorka chwaliła się rodzinnymi zdjęciami na Instagramie, jednak dopiero teraz zdradziła, jak na imię ma jej druga pociecha.
Joanna  Biegaj
Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła imię dziecka
fot. Instagram/emilia_komarnicka_klynstra
Aktorka na swoim Instagramie dzieli się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa, pokazuje zdjęcia z dziećmi (zakrywając ich twarz). Jednak jeden fakt z jej życia rodzinnego ciągle pozostawał tajemnicą... Fani już od jakiegoś czasu zastanawiali się, jakie imię rodzice nadali swojemu dziecku. Teraz aktorka zdradziła, jak maluch ma na imię. Zaskoczyła jednak fanów zdrobnieniem, którego używa - jest ono bardzo mylące. 

Imię drugiego dziecka

Szczęśliwa mama pochwaliła się na Instagramie tym, jakie imię otrzymał jej synek: „Najczęściej zadane przez Was pytanie, było o imię brata Kosmy... Otóż nasze drugie szczęście ma na imię - Tymoteusz. Nasz Teo! Właśnie szepnął mi do ucha, by Was pozdrowić”.

Komentarze internautów

Internauci zauważyli, że imię Tymoteusz pochodzi z języka greckiego, podobnie jak imię pierwszego dziecka aktorki – Kosma. „😍😍😍piękne imię z greckiego , ,,ten, który czci Boga,,😍😍😍❤️❤️”.

Jeden z fanów spostrzegł także, że Teo jest zdrobnieniem od imienia Teodor: „Nie żebym się czepiała, ale Teo to skrót od Teodora. Oryginalne imię. Pozdrawiam serdecznie!”. Aktorka szybko zareagowała na ten komentarz: „wiem wiem, ale nasz Tymoteusz to dla nas Teo. I już:)❤️”.

Imię Tymoteusz bardzo spodobało się fanom Emilki: 

„Piękne imię 😍 Jeśli będę miała drugiego synka to mój numer jeden wśród propozycji 😁 Całusy dla Teo ❤️”

„Śliczne imie 😍.Niech zdrowo rośnie ❤️”

„Też mam Tymoteusza ! Dużo zdrowia dla synków 🤗”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy