Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Kate urodziła
Instagram.com
Aktualności

Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate urodziła!

Cały świat żył w oczekiwaniu na ten właśnie moment! Księżna Kate i książę William po raz trzeci zostali rodzicami! Brytyjczycy gratulują królewskiej parze.

Brytyjska rodzina królewska podzieliła się ze światem radością wiadomością. Księżna Kate urodziła! Szczęśliwa mama jest pod opieką najlepszych londyńskich lekarzy, a Wielka Brytania świętuje narodziny trzeciego Royal Baby.

Przygotowania do królewskiego porodu

Kate urodziła
East News
Wiele plotek krążyło wokół porodu Kate, łącznie z tym, że będzie rodzić w domu lub pod hipnozą. Spekulacje dotyczyły nie tylko miejsca, ale również terminu. Według tego, co zapowiadał Pałac Kensington, księżna miała urodzić 11 kwietnia 2018 roku. Potem jednak okazało się, że termin porodu został przesunięty na 23 kwietnia. Wszyscy żyli w napięciu i zastanawiali się, kiedy Royal Baby pojawi się na świecie. Sądzono nawet, że księżna Kate urodzi 21 kwietnia, robiąc tym samym prezent królowej Elżbiecie II z okazji jej 92 urodzin. Tak się jednak nie stało. Ostatecznie księżna Kate urodziła dziś, czyli 23.04.2018 o godz 11.01. Na świat przyszedł drugi syn Kate i Williama!


Kate Middleton urodziła pod okiem najlepszych lekarzy w St. Mary's Hospital w londyńskiej dzielnicy Paddington. Luksusowa sala, w której narodziło się trzecie dziecko Williama i Kate, już od dawana była przygotowana na to wyjątkowe wydarzenie. Dyrekcja szpitala zabezpieczyła wszystko na przybycie księżnej. Wszystko zostało tak zaplanowane, by nikt nie dowiedział się o tym, że Kate wychodzi z domu i jedzie na porodówkę. Z okazji przybycia księżnej do szpitala pomalowane nawet zostały balustrady przy schodach wejściowych. Skrzydło zwane Lindo Wing w szpitalu Św. Marii, od lat jest porodówką brytyjskiej rodziny królewskiej, nie wspominając już o oligarchach oraz szejkach naftowych, którzy zamieszkują najelegantsze dzielnice Londynu. W tym samym szpitalu urodzili się także książę George i księżniczka Charlotte. Teraz urodził się tam również syn Przy samym porodzie była obecna mama księżnej, Carole Middleton oraz książę William, który towarzyszył żonie również przy dwóch poprzednich porodach. Jak donosi magazyn Viva! książę William sam spakował wyprawkę dla Kate i maleństwa. Według osób z otoczenia księżnej, Kate zabrała do szpitala parę pamiątek i przyborów, które mają ocieplić pokój, w którym spędzi chwile przed i tuż po porodzie - XIX-wieczny naszyjnik z alabastru, zdjęcie rodziny Middleton i królowej oraz fotografię Williama z dziećmi.

 

Trzecie Royal Baby jest już na świecie

Informacja odnośnie płci trzeciego dziecka Williama i Kate została utrzymana w tajemnicy do samego końca. Ponieważ księżna była aktywna prawie do samego końca, a jej uroda wręcz kwitła, trudno było ocenić czy Kate będzie miała kolejną córkę czy syna. Tymczasem Brytyjczycy cały czas zastanawiali się, jakiej płci będzie trzecie Royal Baby. Wytypowali również imiona dla maleństwa: gdyby księżna Kate urodziła chłopca, da mu na imię Albert, Arthur bądź Frederick. Gdyby jednak księżna Cambridge urodziła dziewczynkę nazwie ją Mary lub Alice. Interes zwietrzyli nawet bukmacherzy, którzy do ostatniej chwili przyjmowali zakłady, czy księżna Kate urodzi chłopca czy dziewczynkę.

Nie sprawdziły się spekulacje mediów dotyczące płci trzeciego Royal Baby

Od kiedy media podały, że para książęca spodziewa się córeczki, Brytyjczycy wciąż dywagowali nad potencjalnym imieniem małej księżniczki. Od jakiegoś czasu krążyły pogłoski, że być może tym razem dziewczynka otrzyma imię po obecnej królowej. Mówiło się natomiast, że raczej mało prawdopodobne jest, by Kate i William zdecydowali się nazwać córkę na cześć tragicznie zmarłej matki Williama. Okazuje się jednak, że para wykluczyła oba imiona. Nie nazwą córki ani Elżbieta, ani Diana. Wybór nie padł również na Wiktorię, choć to kolejna słynna brytyjska królowa i wydawało się, że para zechce nazwać córkę na jej cześć. Jakie zatem imię będzie nosić trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama? Magazyn „Ok!" dotarł do informacji, że dziewczynka będzie nosić imię Alice. Jednak ostatecznie na świat przyszedł chłopiec. Decyzja o wyborze imienia jest w gestii księżnej Kate. Czekamy na wieści!

Trzecie dziecko Kate i Williama nie powinno sprawiać wielu kłopotów

Jak pisze magazyn Hello! mała Charlotte jest bardzo dumna z tego, że może być starszą siostrą. Zwłaszcza, że z maleństwem łączy ją coś wyjątkowego. Mianowicie trzecie dziecko ma ten sam znak zodiaku co mała Charlotte, czyli jest z pod Byka. A jakie są Byki w wieku niemowlęcym? Okazuje się, że to nad wyraz spokojne i wcale nie uparte, jak sugerowałby znak zodiaku, dzieci. Książęca para może być spokojna, że ich trzecie dziecko będzie ładnie spało i jadło i mało grymasiło. Wasze dzieci też takie były?
Biorąc pod uwagę fakt, że maluszek przyszedł na świat w tym miesiącu, Księżniczka Charlotte, która urodziła się 2 maja, będzie obchodzić swoje trzecie urodziny niedługo po urodzinach braciszka. Z kolei książę George przyszedł na świat 22 lipca i w tym roku skończy 5 lat.

William i Kate
East News

Brytyjczycy świętują!

Brytyjskie media pozostały czujne do samego końca, a oficjalne konta Kensington Palace na Twitterze i Instagramie, w ciągu kilku dni zebrały rekordową liczbę odsłon. Brytyjski naród już od wielu miesięcy czekał na pojawienie się trzeciego Royal Baby. Przypomnijmy, że narodziny członków brytyjskiej rodziny królewskiej są wielkim wydarzeniem nie tylko w krajach, w których monarcha Zjednoczonego Królestwa jest nominalną głową państwa.

Brytyjczycy świętują na ulicy i gratulują Kate i Williamowi. My również gratulujemy parze książęcej i życzymy wszystkiego co najlepsze!

Źródło: Ok! Magazine/Hello!/Viva!/Instagram.com/Twitter

Zobacz także:

Czy można jeść truskawki w ciąży? Tak, ale nie zawsze! (czy mogą wywołać uczulenie u dziecka?)

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży
Instagram/katemidleton
Aktualności
Z ostatniej chwili! Księżna Kate jest w kolejnej ciąży? Jest oficjalne oświadczenie!
Od kilku miesięcy media spekulowały, czy księżna Kate i książę William spodziewają się kolejnego dziecka. Mamy oficjalne oświadczenie rodziny królewskiej!

Gdy podczas pobytu w Polsce księżna Kate zażartowała, że ona i książę William powinni mieć więcej dzieci, media na całym świecie zaczęły się zastanawiać, czy w rodzinie królewskiej pojawi się kolejne royal baby. Na rozwianie tych wątpliwości nie trzeba było długo czekać! Księżna Kate jest w ciąży? To oficjalne: Księżna Kate jest w ciąży! Na oficjalnym koncie Pałacu Kensington na Twitterze pojawiło się oświadczenie, że książę William i księżna Kate spodziewają się trzeciego dziecka – już wkrótce George i Charlotte będą mieli rodzeństwo! W oświadczeniu czytamy, że para książęca z radością informuje, że księżna Cambridge, Kate, oczekuje przyjścia na świat trzeciego dziecka. Rodzina królewska, wraz z królową Elżbietą II, jest zachwycona informacją ciąży. Zobaczcie oświadczenie:   Read the press release in full ↓ pic.twitter.com/vDTgGD2aGF — Kensington Palace (@KensingtonRoyal) 4 września 2017 Wizyta Williama i Kate w Polsce Przypominamy, że podczas wizyty w Polsce William i Kate uczestniczyli w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami. To tam, gdy para otrzymała w prezencie Szumiącego Misia Whisbear, księżna zażartowała "Będziemy musieli mieć więcej dzieci". Czy już wtedy była w ciąży? Nie wiadomo. ;)     Post udostępniony przez Catherine Duchess Of Cambridge (@katemidleton) 4 Wrz, 2017 o 2:18 PDT Zobacz także: William i Kate planują trzecie dziecko?! O słowach księżnej piszą wszystkie portale! Źródło: Twitter/Instagram

Royal Baby, córeczka Kate i Williama
ONS
Aktualności
Księżniczka Charlotte – znamy już imię córeczki Kate i Williama
Księżna Kate i książę William ogłosili dziś jakie imiona nadali swojej córeczce. Oficjalny tytuł urodzonej w sobotę dziewczynki to Jej Królewska Wysokość Charlotte księżna Cambrige. Jesteś ciekawa jak mała księżna ma na drugie i trzecie imię? Zdradzamy po kim rodzice dali imiona córeczce.

Koniec spekulacji na temat imienia drugiego Royal Baby . Dziś po południu księżna Kate i książę William ogłosili iż ich córeczce nadano imiona damskie Charlotte Elizabeth Diana. Czytaj też: Księżna Kate urodziła córeczkę  Według oficjalnych komunikatów książęca para miała kilka pomysłów na imiona damskie dla swojej córeczki. I ostateczną decyzję podjęła po konsultacjach z rodziną.  Specjaliści zajmujący się brytyjską rodziną królewską twierdzą, iż wybór imienia Charlotte to hołd wobec ojca Williama księcia Karola . Charlotte to żeński odpowiednik imienia Charles, czyli Karol.  Księżna Kate i książę William podkreślają jednak, że imię Charlotte zawsze należało do jednych z ich ulubionych. Interpretacja dwóch pozostałych imion jest znacznie prostsza. Drugie imię córeczka księżnej Kate zawdzięcza prababci czyli królowej Elżbiecie II , zaś trzecie odziedziczyła po tragicznie zmarłej księżnej Dianie matce księcia Williama. Ciekawi jesteśmy, czy tak samo jak babcia skradnie serca poddanym i stanie się ulubienicą Brytyjczyków. Chcesz poznać znaczenie imienia swojego dziecka? Zobacz księgę imion i ich znaczeń Nie znamy jeszcze rodziców chrzestnych małej Charlotte, ale spekulacje na temat trwają w najlepsze  i nie wiadomo, na kogo padnie ostateczny wybór. Polecamy: Rodzice chrzestni dla córki księżnej Kate. Na kogo padnie ostateczny wybór?

Księżna Kate i książę William
ONS.pl
Aktualności
Znamy imię trzeciego royal baby! Wybrała je księżna Kate
Dziewczynka będzie nazywać się...

Księżna Kate i księżę William kilka tygodni temu podzielili się ze światem radością wiadomością o trzeciej ciąży księżnej. Para ma już 4-letniego syna George’a i 2-letnią córeczkę Charlotte. Tym razem Kate i William spodziewają się znowu dziewczynki. Jakie imię dla niej wybrali? Brytyjskie media ujawniły, jaki jest typ księżnej. Dziewczynka nie będzie nosić imienia ani po babci, ani po prababci… Jakie imię będzie nosić trzecie royal baby? Od kiedy do podaje się, że para książęca spodziewa się córeczki, media wciąż dywagują nad potencjalnym imieniem małej księżniczki. Od jakiegoś czasu krążyły pogłoski, że być może tym razem dziewczynka otrzyma imię po obecnej królowej. Mówiło się natomiast, że raczej mało prawdopodobne jest, by Kate i William zdecydowali się nazwać córkę na cześć tragicznie zmarłej matki Williama. Okazuje się jednak, że para wykluczyła oba imiona. Nie nazwą córki ani Elżbieta, ani Diana . Wybór nie padł również na Wiktorię, choć to kolejna słynna brytyjska królowa i wydawało się, że para zechce nazwać córkę na jej cześć. Jakie imię będzie zatem nosić trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama? Magazyn „Ok!" dotarł do informacji, że para przygotowuje się do powitania na świecie księżniczki Alice . Decyzja o wyborze imienia podobno była w gestii księżnej Kate. Jak wam się podoba? Myślicie, że to dobre imię dla małej księżniczki?   Zobacz też: Księżna Kate urodzi trzecie royal baby w domu? Źródło: Jastrząb Post

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
1000 zł na wakacje
Prawo i finanse
Bon 1000 zł na wakacje: od kiedy bon turystyczny 2023? Nowe informacje
Magdalena Drab
świadectwo z paskiem
Wychowanie
Czerwony pasek na świadectwie — od jakiej średniej? Wymagania i kryteria 2023
Joanna Biegaj
początek roku szkolnego 2023
Newsy
Będą dłuższe wakacje: początek roku szkolnego 2023/2024 został przesunięty
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Ojca
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2023: od małego i dorosłego dziecka (krótkie, wzruszające, śmieszne)
Joanna Biegaj
ile dać na komunię
Święta i uroczystości
Ile dać na komunię w 2023: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego?
Maria Nielsen
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
gdzie nad morze z dzieckiem
Czas wolny
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Ewa Janczak-Cwil
jak ubierać niemowlę na spacer wiosną
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę wiosną: w kwietniu, w maju i przy 20 stopniach [LISTA UBRANEK]
Magdalena Drab
Szkarlatyna - co to oznacza
Zdrowie
Szkarlatyna u dzieci: co to za choroba? Przyczyny, objawy i leczenie płonicy
Beata Turska
larwy kleszczy
Edukacja
Larwy kleszczy – jak wygląda larwa kleszcza i czy jest niebezpieczna? [ZDJĘCIA]
Joanna Biegaj
czy można przykrywać wózek pieluchą
Pielęgnacja
Zakrywanie wózka pieluchą to nie sprytna ochrona przed słońcem. Dziecku grozi szpital!
Magdalena Drab
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
pas poporodowy
Połóg
Pas poporodowy: kiedy i ile godzin nosić pas brzuszny? [EFEKTY I OPINIE]
Agnieszka Majchrzak
latające kleszcze
Święta i uroczystości
Latające kleszcze – czy strzyżak sarni jest niebezpieczny?
Magdalena Drab
angielskie imiona
Imiona
Angielskie imiona żeńskie i męskie: popularne i ładne (+ ich polskie odpowiedniki)
Joanna Biegaj
uczulenie na słońce
Pielęgnacja
Uczulenie na słońce u dziecka: jak wygląda wysypka od słońca u dziecka? Leczenie, zapobieganie
Małgorzata Wódz