Ania Starmach pokazała brzuch po porodzie
fot. Instagram

Ania Starmach pokazała brzuch po porodzie: takiego widoku nikt się nie spodziewał!

Ania Starmach nie zamierza retuszować swoich pociążowych zdjęć i udawać, że kilka dni po porodzie ma znów idealną sylwetkę. Kucharka zdecydowała się pokazać swój brzuch i z pewnością nie jest to widok, do jakiego przywykliśmy w sieci.
Magdalena Drab
Ania Starmach pokazała brzuch po porodzie
fot. Instagram
Ania Starmach zaledwie kilka dni temu została mamą synka, Gustawa. I jak twierdzi – ma teraz ważniejsze rzeczy na głowie niż zamartwianie się swoim wyglądem! Na dowód jurorka „MasterChefa” pokazała swój brzuch po ciąży. Można tylko pogratulować odwagi i dystansu.

Ania Starmach pokazała brzuch tuż po porodzie: taka jest prawda!

Ania Starmach od niedawna jest zabieganą mamą dwójki dzieci. Próbując zapanować nad rzeczywistością, kucharka przekonuje, że wygląd to teraz dla niej sprawa zdecydowanie drugorzędna. Nie przejmuje się wystającym brzuchem ani dodatkowymi kilogramami, bo zmieniona sylwetka to naturalna rzecz po ciąży. Aby wesprzeć inne mamy, Ania Starmach pokazała się na Instagramie w pełnej okazałości i odsłoniła brzuch: na wprost i z profilu. To całkiem odmienny widok niż płaskie poporodowe brzuchy niektórych celebrytek!

„Mam jeszcze spory brzuszek. Noszę spodnie z szeroką gumą, ciążowe. Brzuszek nie znika od razu. To naturalne, ale ja się tego nie wstydzę” – wyznała Ania Starmach na InstaStories.

I dodała: „Przyjdzie czas na to, aby tutaj było płasko. Ale na razie mam ważniejsze sprawy i osoby na głowie”.

Faktycznie, pociążowy brzuszek Ani Starmach wygląda całkiem... normalnie. Brawa za odwagę. Oby więcej takich prawdziwych zdjęć w sieci!

Ania Starmach brzuch po porodzie
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Sposoby na jędrny brzuch po ciąży i porodzie - film
Wiotka skóra, rozciągnięta, jakby pomarszczona... Tak wygląda brzuch po ciąży. Bądź z niego dumna, bo dokonał wielkiej rzeczy – nosił nowego człowieka, twoje dziecko. Zarazem jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byś mu nieco pomogła wrócić do formy. Jak? Podpowiada kosmetolog Anna Salomon z Kliniki Skin Concept.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy