Anna Bardowska urodziła córkę
fot. screen/Instagram ania.bardowska

Anna Bardowska urodziła - mała Liwia jest już na świecie!

Rodzinie rolnika bardzo długo udało się utrzymać w tajemnicy wiadomość o narodzinach córeczki. Malutka jest już na świecie od dobrych kilku dni! Wiemy co było tego przyczyną.
Agnieszka Majchrzak
Anna Bardowska urodziła córkę
fot. screen/Instagram ania.bardowska
Anna i Grzegorz Bardowscy to bardzo popularni uczestnicy 2. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Stworzyli piękną rodzinę, a owocem ich miłości jest 3-letni synek Jaś oraz Liwia. O tym, że maleństwo jest już na świecie dowiedzieliśmy się z Instagrama Anny.

Mocno wyczekiwana Liwia już jest w domu

„Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia❤️" - napisała szczęśliwa mama w poście.

To była długo wyczekiwana wiadomość i część portali przypuszczała, że maleństwo już się urodziło. Teraz mamy tego potwierdzenie - córeczka Ani i Grzesia przyszła na świat w ubiegłą środę. Żona rolnika wyjaśniła powody, dla których dopiero teraz podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością. 

Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce 😍. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo" - napisała mama.
 
Redakcja poleca: Zazdrość o rodzeństwo - film
Nie wiesz jak poradzić sobie z zazdrością starszego dziecka o młodsze? Zobacz co na ten temat mówi psycholog.

Ania dzieli się radościami i zmartwieniami ze swoimi fanami

Wiadomość ze szczęśliwą nowiną o narodzianch Liwii, Anna opatrzyła zdjęciem, na którym widzimy uśmiechniętego Jasia stojącego przy łóżeczku siostrzyczki. To rozczulający widok!

Ania chętnie opisywała na Instagramie przebieg ciąży z Liwią. Dzięki temu wiedzieliśmy, że urodzi córeczkę i jakie z mężem wybrali dla niej imię. Mama martwiła się, jak synek zareaguje na młodsze rodzeństwo. Dlatego dużo opowiadała Jasiowi o tym, że będzie miał siostrę i starała się, jak najbardziej zaangażować synka w to, co się teraz u nich dzieje. Tak, aby sam miał z tego wiele radości. Jaś wraz z mamą kompletował wyprawkę dla siostrzyczki.

- Staram się, aby nie czuł już na tym etapie żadnej rywalizacji, np. kiedy kupuję coś dla maleństwa, to dla niego też dobieram jakiś drobiazg. Trudne zadanie przed nami, najważniejsze są emocje i więzi" – wyznała żona rolnika.

Kompletowanie wyprawki dla noworodka to niezwykle ekscytujące wydarzenie dla przyszłych mam. Oto kilka kocyków - w super cenie - bez których niemożliwa jest opieka nad maleństwem:

Cieszymy się radością Ani, Grzegorza i Jasia. I bardzo cieszymy się, że w rodzinie rolnika znów świeci słońce! Życzymy całej czwóreczce dużo zdrowia i szczęścia!

Źródło: Instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy