Anna Dereszowska jest w ciąży
fot. Instagramm/dereszowska

Anna Dereszowska jest w ciąży! To będzie jej trzecie dziecko!

Anna Dereszowska obwieściła światu wspaniałą nowinę. Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka. Wiemy, jak wiadomość o ciąży przyjęli jej bliscy.
Joanna  Biegaj
Anna Dereszowska jest w ciąży
fot. Instagramm/dereszowska
Anna Dereszowska jest już mamą 13-letniej córki Leny ze w związku z Piotrem Grabowskim oraz 6-letniego syna Maksa, który jest owocem miłości z jej aktualnym partnerem, Danielem Duniakiem. Niebawem jednak ich rodzina się powiększy.

Anna Dereszowska jest w trzeciej ciąży!

40-letnia Anna Dereszowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała wpis, w którym opisała reakcje swoich bliskich na wieść o ciąży. Jak się okazuje, córeczka aktorki stwierdziła, że to najpiękniejszy dzień w jej życiu. Z kolei syn żartobliwie skomentował, że może jego mama ma taki brzuch, ponieważ za dużo je i przestała ćwiczyć. Partner aktorki również zareagował z uśmiechem, mówiąc, że „już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje”.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy