Barbara Kurdej-Szatan wraca do pracy po porodzie
fot. instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wraca do pracy po porodzie. Tak wcześnie?

Basia Kurdej-Szatan już niebawem wróci na plan serialu „M jak miłość”. Aktorka może liczyć jednak na specjalne traktowanie ze strony produkcji, a także pomoc swojej mamy.
Joanna  Biegaj
Barbara Kurdej-Szatan wraca do pracy po porodzie
fot. instagram/kurdejszatan
Jakiś czas temu świeżo upieczona mama ogłosiła, że nie wraca do telewizji. Teraz jednak zmieniła zdanie. Już niedługo rozpocznie zdjęcia na planie serialu „M jak miłość”. Producenci mają potraktować ją jednak w szczególny sposób, co jest bardzo ważne, ponieważ aktorka nadal karmi piersią. 

Barbara wraca do pracy

Basia we wrześniu urodziła małego Henia, a już zapowiada powrót do pracy. Na planie serialu „M jak miłość” kobieta pojawi się już od stycznia. Wyraźnie stęskniona za pracą aktorka nie ukrywa, że bardzo ciekawi ją, co przygotowali dla niej scenarzyści: „Na brak zajęć jednak nie będę narzekać, bo w styczniu wracam na plan M jak miłość. Sama jestem ciekawa, co scenarzyści dla mnie wymyślą”.

Z synkiem na planie

Basia wciąż karmi piersią, dlatego na planie będzie razem ze swoim synkiem. Producenci potraktują ją w sposób szczególny. „Wciąż karmię, dlatego produkcja zadbała, żebyśmy mieli komfortowe warunki i swój kamper. Na początku będę miała tylko kilka dni zdjęciowych, ale o pomoc w codziennych obowiązkach poproszę moją mamę” - powiedziała Basia.

Wsparcie mamy

Barbara może także liczyć na wsparcie swojej mamy, co będzie szczególnie ważne, gdy aktorka wróci do pracy: „Basia dzwoni, że nie ma z kim zostawić Hani, wsiadam w auto i pędzę” - zdradziła mama Basi. 

Źródło: jastrzabpost.pl
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Poród z partnerem – film
Każda kobieta obawia się porodu. Czy warto przeżyć to wydarzenie razem z partnerem? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy