GRY
 
 

"Barbie Idealne Święta"

Świąteczna opowieść pełna wesołej zabawy i muzyki.

Barbie-Idealne-swieta-DVD-pack.jpg
Barbie Idealne Święta
Barbie A Perfect Christmas


Data premiery: 10.11.2011 Rental, ST
Rok produkcji: 2011
Ocena rynkowa: 6
Odbiorca/dozw. od lat: 6
Gatunek: Animowany
Kraj pochodzenia: USA
Studio: Universal Pictures   

Przyłącz się do Barbie™ i jej sióstr, Skipper™, Stacie™ i Chelsea™  i zobacz jak ich  świąteczne plany niespodziewanie zamieniają się w przygodę. Wszystko zaczyna się w momencie, gdy samolot, którym lecą do Nowego Jorku na wymarzone święta musi zmienić kierunek z powodu burzy śnieżnej i ląduje w nieznanym  miejscu. Dziewczyny  zatrzymują się w dziwnej gospodzie w małym miasteczku Tannebaum, gdzie odkrywają nowych przyjaciół i przeżywają magiczne przygody. Aby podziękować wszystkim za gorące przyjęcie, dziewczyny wykorzystują swój talent muzyczny i organizują koncert dla całego miasteczka. Barbie™ i jej siostry uświadamiają sobie, że to co czyni święta idealnymi, to radość spędzania czasu w gronie  najbliższych!

Dane:
Czas: 73 min
Obraz: 16x9 (1.78:1)
Ścieżka dźwiękowa: polska DD 5.1, grecka DD 5.1
Materiały dodatkowe: Duble, Teledysk „Idealne święta”, „Barbie a Camping We Will Go” –  film krótkometrażowy , Galeria zwiastunów
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj