Basia Kurdej-Szatan w górach
fot. Instagram/kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan przesyła buziaki z Kasprowego. Fanka: „Mega nieodpowiedzialne!”

Aktorka pochwaliła się zdjęciem z Tatr. Nie spodziewała się, że wywoła nim taką burzę w komentarzach na swoim profilu na Instagramie.
Milena Oszczepalińska
Basia Kurdej-Szatan w górach
fot. Instagram/kurdejszatan
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan już niedługo zostaną po raz drugi rodzicami. Para postanowiła wykorzystać ostatnie wolne chwile przed narodzinami maluszka i wyjechała na urlop w Tatry. Aktorka zdecydowała się nawet wybrać na Kasprowy Wierch, czyli szczyt o wysokości prawie 2000 mn.p.m. Najwyraźniej czuje się w ciąży doskonale i nie widziała żadnych przeszkód, by to zrobić. Niektórym jej fanom to się jednak zupełnie nie spodobało. Czy zachowanie celebrytki rzeczywiście jest godne potępienia?

Basia Kurdej-Szatan pozuje na Kasprowym Wierchu w zaawansowanej ciąży

Aktorka podzieliła się z internautami dość nietypowym zdjęciem. Pozuje na nim w jaskrawozielonej, obcisłej sukience na tle wysokich Tatr. Co więcej, nie stoi nigdzie w dolinie lub u podnóża gór, a na jednym ze szczytów. Basia pod fotografią napisała: „Buziaki z Kasprowego od naszej dwójki”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Redakcja poleca: Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?
Aktorka wiedziała o swoim stanie błogosławionym już od dawna, ale miała ważny powód, by nie dzielić się radosną nowiną zbyt szybko. Teraz jest już spokojna.

Burza w komentarzach pod zdjęciem aktorki

Choć wiele osób pochwaliło wyjątkową fotografię i figurę przyszłej mamy, niektórym bardzo nie spodobało się to, co zobaczyli. Jedna z fanek skomentowała złośliwie: „Idealny strój w góry”. Inna spytała z przerażeniem: „O rany, jak żeś tam wlazła?”.

Wśród głosów fanów aktorki pojawił się też bardzo dosadny komentarz, który rozpoczął długą dyskusję na jej profilu. Ktoś napisał: „Mega nieodpowiedzialne zachowanie”. Basia Kurdej-Szatan w odpowiedzi na te słowa przypomniała, że na Kasprowy Wierch kursuje przecież kolejna linowa. Nie wspinała się po górach, a jedynie bezpiecznie wjechała na szczyt. To jednak nie uspokoiło internatów, dalej ciągnęli temat. Pisali, że może i tak, ale wjazd odbywa się „w małym pomieszczeniu, z innymi ludźmi”.

Owszem, wagon kolejki nie jest największy, ale obecnie panują w nim rygorystyczne przepisy sanitarne. Zamiast dopuszczalnej liczby 60 pasażerów, może podróżować nim jednocześnie tylko 30 osób, czyli połowa miejsc pozostaje wolna. Poza tym wszyscy pasażerowie muszą mieć na sobie maseczki ochronne, o czym również przypomniała aktorka.

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy