Księżna Kate w ciąży w sukience w kwiaty
fot. ONS.pl

Ciężarna Kate w kwiecistej sukience z sieciówki. Jej cena was zaskoczy!

Ile trzeba wydać, żeby prezentować się jak księżna w ciąży? Wcale nie tak wiele!
Milena Oszczepalińska
Księżna Kate w ciąży w sukience w kwiaty
fot. ONS.pl
Kate Middleton po raz pierwszy pokazała się publicznie w 2018 roku dzień po swoich 36 urodzinach. Ciężarna księżna przybyła z wizytą do Reach Academy Feltham. Jak zwykle podczas takich wystąpień z jej twarzy nie znikał uśmiech, ale uwagę wszystkich przykuł strój, jaki Kate założyła na tę okazję. Powód? Ta niebieska sukienka w kwiaty to model znanej marki odzieżowej dla ciężarnych. Jest naprawdę niedroga!

ONS.pl

Księżna Kate z wizytą w Reach Academy Feltham w sukience ciążowej z sieciówki

10 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku publiczne wystąpienie księżnej Cambridge. Kate udała się do Reach Academy Feltham w zachodnim Londynie. Jest to szkoła wspierająca rozwój dzieci niepełnosprawnych psychicznie. Na tę okazję księżna założyła niebieską sukienkę w kwiatowy wzór. Myślicie, że kosztowała krocie? Nic z tych rzeczy. Jest to model popularnej marki Seraphine, oferującej odzież dla ciężarnych. I uwaga! Kosztuje jedynie 65 funtów, czyli około 300 złotych. Chciałybyście mieć podobną?
Redakcja poleca: Jak dziecko uczy się i rozwija przez zmysły? [WEBINAR 1.]
Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem” i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.

Ulubiona sukienka ciężarnej księżnej Kate

Sukienka marki Seraphine, którą Kate Middleton założyła na ostatnie wyjście do Reach Academy Feltham jest jedną z jej ulubionych ciążowych kreacji. Również podczas poprzednich ciąż chętnie ją nosiła. Np. w 2015 roku podczas spotkania z organizacją Family Friends kiedy była w ciąży z księżniczką Charlotte, też miała ją na sobie. Właśnie za takie podejście wszyscy kochają Kate – za jej brak wywyższania się i świetny gust. Jak widać nawet w sukience za kilkadziesiąt funtów można prezentować się zjawiskowo!

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy