ciężarna skrytykowana za swoją wagę
fot. Tik Tok/thehealthcurator

Ciężarna skrytykowana na TikToku, że TYJE w czasie ciąży. Odpowiedziała w genialny sposób!

Przybieranie na wadze w trakcie ciąży jest całkowicie naturalnym procesem. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają... Stevie Moon jest w 32. tygodniu ciąży. Mimo wyjątkowego stanu kobiety, nieznajomy internauta skrytykował jej wagę. Odpowiedziała w punkt!
Joanna  Biegaj
ciężarna skrytykowana za swoją wagę
fot. Tik Tok/thehealthcurator
Ciężarna tiktokerka Stevie Moon otrzymała w sieci niemiły komentarz dotyczący jej wagi w trakcie ciąży. Internauta zarzucił jej, że podczas ciąży bardzo przytyła. Zapytał także, czy uważa, że uda jej się kiedyś schudnąć. Przyszła mama w genialny sposób zareagowała na te przykre słowa.

Obsesja na punkcie wagi

Ciężarna zwróciła uwagę na to, że kobiety zbyt mocno koncentrują się na swojej wadze i wyglądzie w ciąży: „Dlaczego mamy taką obsesję na punkcie liczby na wadze?”, zapytała.

Opowiedziała również o tym, że podczas swojej pierwszej ciąży nie dbała o siebie, bardzo źle się odżywiała i przytyła ok. 25 kg. Choć w drugiej ciąży zatroszczyła się o siebie, i tak tyje! „Teraz prawidłowo się odżywiam, ruszam się, nawadniam, dobrze sypiam – a moje ciało wciąż przybiera na wadze”.
 

Na koniec przyszła mama podsumowała: „Więc co możemy przypuszczać? Kobiety w ciąży przybierają na wadze. To zdrowe i naturalne… Wskaźniki próżności nie mają znaczenia”.

@thehealthcurator

Reply to @anironkat when you’re bringing a soul to earth, you gain weight ##normalizenormalbodies ##pregnant ##pregnancy

♬ original sound - Stevie Moon

Komentarze internautów

Internauci pisali bardzo przychylne komentarze, chwalili Stevie Moon za jej reakcję, a także normalizację przyrostu masy ciała w ciąży.

Pod postem nie zabrakło też głosów zdziwienia, że ktokolwiek mógł krytykować ciało ciężarnej kobiety: „Jesteś w trzecim trymestrze. Jak ktokolwiek mógł oczekiwać, że będziesz wyglądać nieco inaczej? Jest w tobie prawie w pełni ukształtowany człowiek!”.

Kolejny internauta zauważył, że osoby, które krytykują wygląd ciężarnej, nie zasługują na żadne wyjaśnienia z jej strony. Przyszła mama odpowiedziała jednak, że jej słowa były skierowane do innych kobiet, które również są poddawane niesprawiedliwej krytyce: To nie dla nich. To jest dla każdej innej mamy, która zmierzyła się z tą negatywną energią”.

Zobacz także: 

Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy