anna przybylska z córką
fot. Instagram Oliwii Bieniuk

Córka Anny Przybylskiej we wzruszających słowach do mamy: „Od 6-lat nie mogę z Tobą świętować”

Dzień Matki niestety nie dla każdego jest radosnym świętem. Oliwia Bieniuk, córka zmarłej 4 lata temu aktorki, Anny Przybylskiej, napisała poruszający post skierowany do mamy. Dziewczyna przyznała, że cały czas za nią tęskni, zamieściła też wspólne archiwalne zdjęcie.
Katarzyna Gałązkiewicz
anna przybylska z córką
fot. Instagram Oliwii Bieniuk
Oliwia Bieniuk skończy w tym roku 18 lat. W Dniu Matki na Instagramie dziewczyny pojawił się wzruszający wpis, który był skierowany do mamy:

„Mija kolejny rok bez Ciebie, mamo, i jak co roku od 6 lat nie mogę z Tobą świętować tego cudownego dnia. Chciałabym Ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Teraz życzę Ci przede wszystkim wiecznego spokoju, twoja córka Oliwia. Kocham cię”.

Anna Przybylska chorowała na nowotwór trzustki

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku. Rok wcześniej u aktorki zdiagnozowano raka trzustki. Choroba rozwijała się gwałtownie i bardzo szybko wyniszczyła organizm aktorki. Przybylska zmarła po 18 miesiącach walki z nowotworem, osamotniając męża Jarosława Bieniuka oraz trójkę ukochanych dzieci: Oliwię, Szymona i Jana.

W jednym z wywiadów dla „Vivy" aktorka mówiła, że rodzina to najpiękniejsze, co ją w życiu spotkało:

„Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki” – powiedziała.

Śmierć bliskiej osoby to zawsze bolesne i trudne doświadczenie. Słynne porzekadło mówi, że czas leczy rany – pozostaje wierzyć w te słowa i ufać, że rany mogą się kiedyś zagoić. 

Źródło: viva.pl, fakt.pl
Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy