Córka Natalii Siwiec w makijażu
fot. Instagram

Córkę Siwiec POMALOWAŁA znana wizażystka: dziewczynkę musiał trzymać tata

Córka Natalii Siwiec, choć ma zaledwie 3 lata, została umalowana przez znaną wizażystkę. Wykonanie odważnego makijażu u trzylatki to niełatwe zadanie − dziewczynkę musiał przytrzymywać tata.
Magdalena Drab
Córka Natalii Siwiec w makijażu
fot. Instagram
Córka Natalii Siwiec jak na trzylatkę spędza czas w dość nietypowy sposób. Ostatnio znana wizażystka gwiazd zrobiła jej profesjonalny makijaż. Siwiec uwieczniła to wydarzenie na filmiku, który udostępniła w sieci. Nie wszyscy fani są jednak przekonani, czy dziewczynce podobało się malowanie buzi.

Trzyletnia córka Natalii Siwiec w pełnym makijażu

Trzyletnia Mia trafiła w ręce cenionej wizażystki, Magdaleny Pieczonki, która maluje m.in. Maję Sablewską i Marcelinę Zawadzką. Natalia Siwiec zgodziła się, by Pieczonka zrobiła dziewczynce odważny makijaż: pomalowała powieki na różowo, a na usta nałożyła błyszczyk. Co na to trzylatka? Choć Mia często towarzyszy mamie na planach zdjęciowych i doskonale wie, jak powinna zachować się modelka, cierpliwe czekanie na efekt malowania chyba nie było dla niej proste.

Na filmiku, jaki Siwiec pokazała na InstaStories, widać, że w pewnym momencie potrzebna była nawet pomoc taty Mii, który musiał przytrzymać powiekę dziewczynki. Później trzylatka sama już pomagała Pieczonce w pracy, mimo to przez chwilę wyglądała, jakby miała się rozpłakać.

Nie wiadomo, kto wpadł na pomysł, by zrobić małej Mii makijaż. Można się jedynie domyślać, że o wygląd córeczki dba Natalia, zwłaszcza że to nie pierwszy raz, gdy maluje dziewczynkę jak dorosłą kobietę. 2,5-letnią Mię pomalowała kiedyś prawdziwymi kosmetykami, czym oburzyła sporą część internautów. Słusznie?
córka Natalii Siwiec w makijażu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Natalia Siwiec nie dała Mii prezentu na urodziny. Za to od innych dostała ich mnóstwo! [WIDEO]
Gwiazda wyprawiła niedawno 3-letniej córce bardzo wystawne przyjęcie urodzinowe, na którym były balony i inne dekoracje, ogromny tort, a nawet alpaki. Dziewczynka dostała też masę prezentów, ale tylko od gości.
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy